Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2018 Aylık Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda yeni gelir kaynakları  elde edebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim hayatınızda gelişmeler beklentilerinizin çok üstünde olabilir başarılı bir sürecin içine girebilirsiniz. Şimdi yapacaklarınızı planlamalı olası aksaklıkların hesabını yaparak ilerlemelisiniz. Bu ay ihtiyaç sahipleri ile yardımlaşmalarda bulunmak sizlere çok iyi gelecektir. Özel yaşamınızda ise iniş çıkışlardan sonra istikrarlı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kıymet bilmeli inatçı yaklaşımlar haklı çıkma adına haksızlıklardan uzak kalarak bu dönemi iyi değerlendirmeli ne istediğinizin bilinci ile hareket etmelisiniz ki aşkta yüzünüz gülsün artık.

Merkür Retrosu
İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Ay karşıt burcunuz Yengeç’te olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya hiç kimse ile tartışmamaya özen göstermelisiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık