Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2018 Aylık Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Bu ay yaptığınız işe bağlı olarak gelirleriniz de artış elde edebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Hayalini kurduğunuz yurt dışı seyahatlerini bu ay  gerçekleştirebilir  kendinize yeni bir alan yeni gelir kaynakları bulabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yeni bir ilişkiye başlamayı düşünürken eski eş ya da sevgilinizin aklınızı karıştırabileceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. Seçimlerinizi iyi yapmalı aynı hataları tekrarlamamanız gerektiğinin bilincinde olmalısınız. Gökyüzü ay boyunca arkadaşlarınız ve yakın akrabalarınızdan gelebilecek maddi manevi zararlara karşı uyarıyor sizleri. İyi niyetiniz ciddi zararlar görmenize bu durumdan özel yaşamınızın da etkilenebileceğine işaret etmekte. 20 Aralıktan itibaren evli Kovalar ilişkileri ile ilgili konularda daha iyi enerjiler ile karşı karşıyalar.

Merkür Retrosu
İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Ay karşıt burcunuz Aslan’da olduğu günler de enerjiniz düşebilir sağlıklı ve doğru kararlar almakta zorlanabilirsiniz. 7 Aralık saat Türkiye Saati ile 10:20 Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. 22 Aralıkta ise Türkiye  Saati ile  20:49 Yengeç burcunda oluşacak Dolunay gerçekleşecek.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık