Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2018 Aylık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Aralık ayı enerjileri, İş ve eğitim hayatınızda şanslı enerjiler ile karşı karşıya bırakıyor sizleri. Bu ay ek gelirler elde edeceğiniz başarılı girişimler gerçekleştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise evli olanlar eşinizin başarısını paylaşacağınız sevindirici gelişmeler söz konusu maddi rahatlamalar ilişkinizde ki baskıyı da azaltacaktır. Bununla birlikte, Biraz ben merkezli  olarak kendinizle ilgili kişisel konulara yönelip istikrarı yakalayabilirsiniz. Bekar Boğalar ayın ilk günlerinde  küçük sorunlar söz konusu olsa da ilerleyen günlerde AŞK galip gelecektir.

Merkür Retrosu
İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Ay karşıt burcunuz Akrepte olduğu günler de önemli kararlar cilt bakımı estetik müdahale gibi uygulamalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz. 7 Aralık saat Türkiye Saati ile 10:20 Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.  22 Aralıkta ise Türkiye  Saati ile  20:49 Yengeç burcunda oluşacak Dolunay gerçekleşecek.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık