Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2018 Aylık Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Bu ay iş hayatınızda yapmayı düşündüğünüz tanıtım yenilik gibi planlarınızda sizin dışınızda ki gelişmelerden dolayı gecikmeler iptaller yaşanabilir. Paniğe kapılmamalı ve hiç bir şeyi zorlamamalısınız  O ve ya bu şekilde yaşanan bu durum sizlere  daha iyi şartlarda fırsatlar getirebilir fark edebildiğiniz sürece. Bu ay gerek ailevi konular gerek iş hayatınızda fevri kararlar almamaya özen göstermeli yaşanan olumlu ya da olumsuz her şeyi tek taraflı değerlendirmelerde bulunarak kararlar almamaya dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda ise ay sonuna doğru güzel enerjiler ile dağılmalar toparlanmalara dargınlıklar barış ve ahenkle aşkı yüceltmeye başlayacak etkiler ile dolu.

Merkür Retrosu
İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Ay karşıt burcunuz Başak’ta olduğu günler de enerjiniz düşük olabilir karamsarlıkla pişmanlık duyacağınız davranışlar ve kararlar alabilirsiniz bu tarz davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz. 7 Aralık saat Türkiye Saati ile 10:20 Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. 22 Aralıkta ise Türkiye  Saati ile  20:49 Yengeç burcunda oluşacak Dolunay gerçekleşecek.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık