Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2018 Aylık Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Aralık ayı enerjileri özellikle hukuki ve resmi işlerde zarar görebileceğiniz durumlara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri.  İş ve eğitim hayatınızda öfke ile yapacağınız şeyler beklenmedik şekilde bu ay sizleri bu konularda zorlayabilir dikkatli davranın. Ailevi konularda yakınlarınızın baskın tavırları ve maddi talepleri karşısında duygusal patlamalar ve tartışmalar ile uğraşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aradığınız sevgiyi bulmuş olmanın önemini daha iyi kavrayacak aşka sevgiye sarılıp sahip çıkacak mücadele verip kazanacaksınız. Evli ve bebek bekleyen Aslan burcu anne adayları ise ay boyunca kontrollerinizi yaptırmalı biraz daha dikkatli davranmalısınız.  Genel olarak, ay olumlu enerji ve kazanımları güzellikleri getiriyor sizlere.

Merkür Retrosu
İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Ay karşıt burcunuz Kova’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ile kararlar almamalısınız. 7 Aralık saat Türkiye Saati ile 10:20 Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. 22 Aralıkta ise Türkiye  Saati ile  20:49 Yengeç burcunda oluşacak Dolunay gerçekleşecek.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık