Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2018 Aylık Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Aralık 2018 sizler için iş ve eğitim hayatınızda daha istikrarlı enerjileri barındırmakta. Sabırla hareket edebildiğiniz takdirde   sorunlarınız aşılabilir olacak sağlık maddiyat aşk ta iyi enerjiler ile karşı karşıyasınız.  İş hayatınızda da eğitim hayatınızda da sezgilerinizi önemsemelisiniz. Özel yaşamınızda haklı olduğunuza inandığınız konularda size haksız olduğunuzu hissettirmeye çalışan eş ya da sevgilinize karşı taviz vermemeli kendi egosunu sizin üzerinizde üstün kılmasına müsaade etmemelisiniz. Aksi halde kısa vadede sorunları geçiştirmek uzun vadede de daha büyük sorunlara yol açabilir. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise arkadaşları aracılığı ile heyecan verici gelişmeler yaşayabilirler.

Merkür Retrosu
İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Ay karşıt burcunuz Boğa’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ve hızla kararlar almamaya özen göstermelisiniz. 7 Aralık saat Türkiye Saati ile 10:20 Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. 22 Aralıkta ise Türkiye  Saati ile  20:49 Yengeç burcunda oluşacak Dolunay gerçekleşecek.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık