Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Akrep 2016 Yıllık Burç Yorumları

Akrep 2016 Genel

Sevgili Akrepler son bir buçuk yıldır olağanüstü zorluklar ve sorumluluklar la baş etmek zorunda kaldınız. Bu durum, 2016 yılında da devam edecek ancak Eylül’den sonra kariyer hayatınızda iyileşmeler yaşanmaya başlayacak. Özellikle maddi imkânlarla ilgili konularda şans Eylül ayıyla birlikte yüzünüze gülmeye başlayacak ve finansal olarak istikrarınız artacak. Ev ve özel hayatlınızda daha fazla sorumluluk almanız gerekecek ve Mayıs’la Haziran ayları arasında ilişkiler konusunda sizlere yeni bir pencere açılacak olsa da, daha çok iş ve öğrenim hayatınıza yoğunlaşmanız gerekecek. Yıl boyunca aşırı eleştirel davranışlardan olumsuz düşüncelerden uzak durmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde anksiyete sinirsel tansiyon gibi rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kişisel gelişiminize önem vermeli bilinç altınızda yer etmiş fobi ve korkularınızı yenmek için gayret göstermelisiniz. Ağustos ve Eylül 2016 sürecinde iş ve özel yaşamınızla ilgili kararlar almamaya özen gösterin yanılgılar kayıplara özel yaşamınızda bitişlere neden olabilir. Mars geri hareketlerinin olduğu dönemde ‘’Bu geçişleri www.astrodeha.com dan günlük burç yorumları ve makalelerimi okuyarak öğrenebilirsiniz. Sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısınız akut hastalıklar, enfeksiyonlar, yaralanmalar, yanıklar yaşanabilir. Ocak Şubat ve Haziran Temmuz aylarında özellikle dikkatli olun!

Akrep 2016
Aşk ve İlişkiler
Mistik gezegen Neptün büyüleyici aşk hikayelerinin peşinde koşmanıza neden olabilir ve buna bağlı hayal kırıklıkları yaşatabilir sizlere. Ağustos ayına kadar ilişkilerinizde dikkatli olmalı gelip geçici ilişkilere kapılmadan hareket etmelisiniz. Ocak Şubat ayları ve Haziran Temmuz aylarında dikkatli olmalı baskıcı tavırlar sergilememeye özen göstermelisiniz. 25 Ağustos sonrasında tutkulu, enerjik ve kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Mart ayında evli Akrepler eşle anlayış eksikliği ciddi zorlanmalara neden olabilir. Anlık kararlar almamaya özen gösterin ve öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışın. Sabır zor günleri atlatmanız için yardımcınız olacaktır. Ani kararlar ilişkiyi bitirirken yüreğinizde yıllarca taşıyacağınız pişmanlıkları da beraberinde getirebilir!

Akrep 2016
Kariyer ve Finans
Öğretmen Satürn para evinizde etkili enerjileri ile sizleri zorlayacak. Geçtiğimiz seneye göre daha fazla çalışmalı sorumluluk almaktan korkmadan hareket etmelisiniz. Başarıyı yakalamak için kendinize yeni
çalışma stratejileri belirlemeli ve yenilikçi yaklaşımlar içinde olmalısınız. Ancak bu sayede istediklerinizi elde edebilirsiniz. Öğretmen Satürn sizlere nasıl tasarruf edeceğinizi paranızı nasıl yönetmeniz gerektiği bilincini kazanmanızı sağlayacak sizlere. Yılın ilk yarısı ortaklıkları olan Akrepler önemli yatırımlar gerçekleştirebilirler. Ağustos ayından itibaren ise bireysel girişimleriniz olumlu sonuçlar olarak geri dönecektir sizlere.

Akrep SAĞLIK 2016
Bu yıl diğer yıllara nazaran fiziksel rahatsızlıklarınız minimal ize olacak. Yorgunluğu dengeleyebildiğiniz öfke kontrolü yaptığınız takdirde. Gerginlikler ve öfke patlamaları tansiyon mide ve kalple ilgili sağlık sorunlarına neden olabilir. Şubat ve Mart aylarında olası kazalara dikkat etmeli araç kullanırken temkinli olmalısınız. Kaval kemiğinizle ilgili sorunlar söz konusu olabilir.

Akrep burcu için dikkat edilmesi gereken tarihler.
Ay İkizler burcunda olduğunda seyahatten kaçının. İş ve özel yaşamınızda Ay Aslan, Akrep ve Kova burçlarında olduğunda önemli kararlar Yeni şeyler, yeni fırsatlar satın almalar anlaşmaları da 1 Ocak 9 Ocak 7 20 Mart 25 Nisan 6 mayıs 20 Temmuz 19 Eylül
29 Kasım 22 Aralık ve 5 Ocak 2017 tarihleri arasında yapmamalısınız. Ay’ın hangi burçta olduğunu www.astrodeha.com gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Ocak AKREP 2016
Hayatınızda iş aşk ve finansal konularda aradığınız pek çok cevabı bulabileceğiniz bir aydasınız. Ailevi konularda kendi yakınlarınızla güven problemleri yaşayabilir ilişkilerinize sınırlandırmalar getirebilirsiniz. İş hayatınızda ise Merkür geri hareketi elektronik eşyalar zamanında yetiştirilemeyen işler yüzünden zorlanmalara neden olabilir. Özel yaşamınızda ise ay boyunca durağanlık hakim olacaktır. Fakat siz zihninizi kemiren soruların cevabını bulabilmiş olmanın huzuru ile iş hayatınızla ilgili konularda daha dikkatli davranışlar içinde olabileceksiniz. Eğitim hayatı devam eden Akrep’ler de ay boyunca adaptasyon sorunu ile baş etmekte zorlanabilirler.

Şubat AKREP 2016
Bu ay büyük iyilik Jüpiter rahu ile birlikte sizleri zorlayabilir. Para, maliye ve yönetsel işlere ilişkin eksiklikleri tamamlamak için ciddi anlamda mücadele verebilirsiniz. Bu ay yeni bir iş kurmak ya da finansal yatırımlardan uzak durmanız yararınıza olacaktır. Aksi takdirde maddi kayıplarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise tahammül gücünüz oldukça zayıftır tek başına kalma isteğinizin yükselmesi ilişkinizde ciddi krizlere yol açabilir.

Mart AKREP 2016

Bu ay sağlık sorunlarınızla ilgili gelişmeler olumlu yönde ilerleyebilir. İş hayatınızda ise siz teknik konular ve yazılımlarla ilgilenen bir mesleğe sahipseniz önemli kazanımlar elde edebilir iş hayatınızda başarınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz. Ay boyunca arkadaşlarınızla ilişkileriniz önem kazanacak ve onlardan gelen faydalar söz konusu olacak sizler için. Kişisel anlamda harcamalarınız artması evli Akreplerin sorunlar yaşamasının da kaynağı olabilir. Giderlerinizi kontrol altında tutmaya çalışın. artabilir. Ay sonunda annenizle ilgili sorunlarla ilgilenebilirsiniz.

Nisan AKREP 2016

Bu ay mesleğinizle ilgili gelişmeler sizleri memnun edecektir. Uzun zamandır arzuladığınız gayrimenkule sahip olabilir. Biriken kazanımlarınızı akıllı yatırımlarla yükseltebilirsiniz. Ailevi konularda da olumlu enerjiler sizlerle birlikte. Eğitim hayatınızda da şans sizlerle ay boyunca zorlandığınız konularda destek alabilir zayıf olduğunuz konularda başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz.

Mayıs AKREP 2016
Bu ay kazanmak için şansınız sizleri desteklerken sizler de kendinize yeteneklerinize güvenerek hareket etmelisiniz. Ay ın ilk yarısı iş değişikliği ya da var olan imkanları büyütme fırsatını yakalayabilir finansal anlamda rahatlayabilirsiniz. Ay’ın 2nci yarısında ise yatırımlardan kredi başvurularından uzak durmanız akıllıca olacaktır. Bilmediğiniz işlerden uzak durmalı yeni tanıdığınız insanlarla iş birliği yapmadan önce iki kez düşünmelisiniz.

Haziran AKREP 2016

Bu ay boyunca karşınıza cazip tekliflerle gelecek olan kişilere dikkat etmeli riskli yatırımlardan borsa hisse senedi gibi uzak durmalısınız. Başlarken farkına varamayacağınız pek çok şey ciddi kayıplara neden olabilir. Özel yaşamınızda ise kararsızlığınız birlikte olduğunuz insanın sizden uzaklaşmasına ve ilişkinizin sarsılmasına neden olabilir. Ona gereken zamanı ve değeri vermeniz gereken bir aydasınız.

Temmuz AKREP 2016

Bu ay maddi manevi kazanımlarınızda kaybettiklerinizde sizin için tatmin edici olmayabilir. Özellikle iş hayatınızda kararlar alırken akılcı yaklaşımlar içinde olmaktan uzaklaşabilir genel bir bıkkınlık hali ile iş ve eğitim hayatınıza gereken önemi vermeyebilirsiniz. DİKKATLİ olun sonunda kaybettikleriniz size pahalıya patlayabilir. Özel yaşamınızda ise eşinize karşı aidiyet duygunuzun zayıflaması sizi farklı ilişkilere yönlendirebilir.

Ağustos AKREP 2016

İş ve eğitimle ilgili konularda şans sizden yana. Arkadaşlarınızdan gelecek fikir ve önerilere açık olmalı zamanı kazanca çevirebileceğiniz imkanları kaçırmamalısınız. Uzun süredir sağlık sorunları ile uğraşan Akrepler bu ay yaşayacağınız gelişmelerle tamamen sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise romantizm tutku ve heyecan ruhunuzu aşk ateşi ile sarabilir.

Eylül AKREP 2016
Bu ay pek çok yeni plan ve uygulamayı hayata geçirebilir başarılı sonuçlar elde edebilir yaptığınız mesleğe göre şöhreti yakalayabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda başka bir ülkeye gidebilir yaşam standartlarınızı yükseltecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Önemli görüşme ve toplantılarınızı ay boyunca gerçekleştirebilir ve olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ekim AKREP 2016

Yasal sorunlarla uğraşan Akrepler bu ay bunları çözüme kavuşturabilir. Finansal kısıtlamaların ortadan kalkması ile rahat bir nefes alabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda kişisel girişimlerinizde gizliliğe önem vermeli yeni tanıdığınız insanlarla samimiyet dengesini sağlayarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle ilişkinizde sorunlar ondan kaynaklanabilir.

Kasım AKREP 2016

İşinizle ilgili konularda yaratıcılık ve ileri görüşlülüğünüz sayesinde önemli bağlantılar ve bunun getirisi kazançlar elde edebilir. Uzun süreli güçlü iş birlikleri yapabilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden Akrepler sınav ve yarışmalarda önemli başarılar elde ederek pek çok ilki bu ay içinde gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sıkıntıların hafiflemesi ilişkinizi daha iyi bir hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Aralık AKREP 2016

Bu ay beklenmedik olaylar la karşılaşabilirsiniz. Bunlar olumlu da olabilir olumsuz da tamamen geçmişte yaşatıp yaşadıklarınızla ilişkili konular gün yüzüne çıkacaktır. Paniğe kapılmadan yaşananlar karşısında duyarlı ve sakin bir tutum içinde olmalısınız. Ailevi konularda ise babanız ve babanızın hayatı ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yıkıcı bir tutumdan uzak durmanız gereken bir aydasınız.

NOT: TAKLİTLERİMDEN SAKININIZ :) Yazılarımın izinsiz kullanılması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ
İletişim: 0212 583 32 75 & 0539 206 19 53

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık