Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Terazi 2016 Yıllık Burç Yorumları

Terazi 2016 Genel

Son bir kaç yıldır pek çok farklı nedenden dolayı zorlandınız hayal kırıklıkları biri bitmeden bir diğerinin başladığı sıkıntılarla karşılaştınız. Şubat ayından itibaren rahatlamalarla hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz bir yıl 2016 Eylül ayına kadar olan dönem iş hayatınızda olumlu enerjileri getirecek sizleri. Yeni kısa süreli kaynaklar kendinizi finansal olarak toparlamanıza katkıda bulunacak. Eylül ayından öğretmenlik başta olmak üzere kariyer fırsatları doğacak sizlere. Aşk hayatınızda tek tük ilişki fırsatlarıyla karşılaşmış olsanız da, bu anlamda Şubat ayından itibaren daha sağlam ilişkilere adım atabilecekler. Şubat ve Temmuz ayları arasında arkadaşlık ilişkileriniz önem kazanıyor iyi gün dostu ve samimi olmayan fırsatçı arkadaşlara dikkat etmelisiniz. Genel anlamda, uzun vadede maddiyat konusunda tam olarak rahatlayacağınızı söyleyebilmek güç fakat yıl ilerledikçe bu alanda önemli gelişmeler söz konusu olacak sizler için. 2016 zorluklarla beraber büyük sevinçleri de getirecek sizlere. Eğitim hayatınızda yabancı dil eğitimine başlayabilir ertelediğiniz bir sınav ya da eğitim programına katılabilirsiniz. Öğretmen Satürn iletişimle ilgili konularda zorluklarla birlikte kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatların doğmasına da vesile olacaktır. Öğretmen Satürn kolay kolay ruh halinizde esen melankolik halden uzaklaşmanıza izin vermese de kişisel gelişiminizle ilgili pek çok değişim sizleri karşılayacak. Özel yaşamınızda çalkantılı ilişkilerden yorulan ruhunuz daha sakin ve kararlı olmanın getirdiği doğru kararları beraberinde getirecek sizlere. Sağlığınızla ilgili konularda Eylül 2016 ya kadar, düzenli bir yaşam tarzı benimsemeye çalışmalı sağlığınızla ilgili kontrolleri ihmal etmeden gerçekleştirmelisiniz. Komplikasyon durumlarında başka bir doktorun daha görüşüne başvurmanız doğru teşhis konulmasında yardımcınız olacaktır.

Terazi burcu için dikkat edilmesi gereken tarihler
Ay Aslan, Akrep, Kova ve Boğa da olduğunda kararlar almamalı yatırımlardan uzak durmalısınız. Bunun yanı sıra, Jüpiter veya Satürn Retro geri hareketi sırasında yeni başlangıçlardan uzak durmalı önemli iş anlaşmalı yapmamalısınız. çabalar başlıyor kaçınmaları ve onların 17 Nisan 13 Temmuz arasında iş ve özel yaşamınızla ilgili herhangi bir risk almamalısınız. Ay’ın hangi burçta olduğunu www.astrodeha.com gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Terazi 2016
Aşk ve İlişkiler

Uranüs, yenilikleri beraberinde getirecek sizlere. önümüzdeki 2 yıl için 2016 ve 2017 Devrimci Uranüs Öğretmen Satürn ile bir üçgen oluşturacak. Bu etki aşk hayatınıza evliliğinize yeni bir düzen uyum ve denge getirecek. Her şekilde ilişkinizi geliştirecek enerjiler söz konusu. Ocak ayında geri harekette olacak iletişimin efendisi Merkür yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız gerektiğine işaret etmekte. Durduk yere huzurunuzu kaçıracak problemler yaratmamalısınız. 17 Nisan ve 27 Mayıs 2016 tarihleri arasında ilişkinizle ilgili konularda dikkatli olun! 3ncü şahısların ilişkinize müdahale etmelerine izin vermemeli ilişkinizi koruyan bir tavır içinde olmalısınız. Eylül ve Aralık aylarında ise bekar Teraziler son derece romantik ve tutkulu beraberliklere adım atabilirler.

Terazi 2016
Kariyer ve Finans

Bir kaç senedir kazançlarınızda ve iş hayatınızda ciddi düşüşler yaşadınız. 2016 nın ilk yarısında bazı kısıtlamalar engeller gecikmeler dikkatli olmanız gerekliliğini beraberinde getirmekte. Yılın ilk yarısı kazanımlarınızı arttırmak için girişimci davranmalı yüzünüze kapanan kapıları aralamak için mücadele etmelisiniz. Mars Retro geri hareketi para evinizi etklileyecek. Ocak Şubat Haziran Temmuz ayları finansal çözümler konusunda yaratıcı olmalı risklerden uzak durarak bildiğiniz işlerde ilerleme kaydetmek için mücadele vermelisiniz. Mars'ın Retro geri hareketi sırasında para kazanmak için akılcı yaklaşımlar ve gerçekçilikle hareket etmelisiniz. Negatif etkisine gelince Mars geçmişle ilgili borçları gündeme getirebilir. Finansal konularda Eylül 2016 dan itibaren ciddi gelişmeler yaşayabilir kazancınızı arttırırken iş hayatınızda kalıcı başarılar elde edebilirsiniz.

Terazi Sağlık 2016
Sevgili teraziler yıl boyunca gözlerinize baş ağrılarına ve eklemlerde ağrılara karşı dikkatli olmalısınız. Stres bu bölgelerde sağlık sorunları yaşamanıza neden olabilir Düzenli egzersiz sağlıklı bir beden için sizlere yardımcı olacaktır.

Ocak TERAZİ 2016
Ayın ilk yarısı kazançlarınızı arttırmanız için olumlu şartları beraberinde getirebilir sizlere. Bekleyen işlerinizi tamamlayabilir önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Büyük projeleri uygulamaya geçmek için beklemede kalmalısınız. Merkür geri hareketi sizin dışınızda yaşanacak gelişmelerden dolayı engellere neden olacaktır. Uzun zamandır elinizden çıkarmak için çabaladığınız gayrimenkul satışını ay sonunda gerçekleştirebilirsiniz. Merkür geri hareketi ay boyunca Akraba ve arkadaşlarınızla kavgalara neden olabilir. İletişim sağlamanız oldukça güç olacaktır. Anlayışsızlık ve ön yargı huzursuzluk ve stresin başlıca nedeni olacaktır.

Şubat TERAZİ 2016
Ay’ ın ilk günleri iş ve eğitim hayatınızda kendinizi huzursuz hissedebilir iletişim kurmakta zorlanarak sinir sistemi ve midenizle ilgili sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Endişelerinizden uzaklaşmayı öğrenmeli arkadaşlarınızla ilişkilerinizi daha iyi hale getirmek için çaba göstermelisiniz. Ay boyunca kadın arkadaş ya da meslektaşlarınızdan göreceğiniz destek şartlarınızı iyileştirmenize yardımcı olacaktır. Bu ay boyunca iş ya da özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar almayın.

Mart TERAZİ 2016
Karışık etkilerle dolu bir ay karşılıyor sizleri. İş ve eğitim hayatınızda baskılarla karşılaşabilir sorunları çözme konusunda zorlanabilirsiniz. Stres bünyenizi zayıf düşürebilir dikkatli davranın. Ay ortasından itibaren finansal konularda tatmin edici gelişmeler iyileşmeler yaşanabilir. Sorumluluklarınızın arttığı temposu yüksek bir ay sizleri karşılarken gerçek dostlarınızdan yardım istemekten çekinmeyin ve hiç kimsenin sağlığınızı bozacak kadar sizi üzmesine izin vermeden hareket edin. Bu ay iş değişikliğinden de uzak durmalısınız.
Nisan TERAZİ 2016
Bu ay pek çok başarı elde edebilir planlanmış stratejilerinizi uygulamaya geçebilirsiniz. Finansal kazançlarda kendi emeğiniz ve seçimlerinizle sizlere gelecektir. Önemli çalışmalarınızı bu ay gündeminize alıp özveri ile başarıya ulaşabilirsiniz. Bu ay dinsel öğretiler ve geziler gerçekleştirebilir maneviyatınızı güçlendirerek kendinizi daha dinamik ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Mayıs TERAZİ 2016
Bu ay ev ve iş hayatınızda bir takım sorunlarla karşılaşabilir her zaman olağan karşıladığınız konularda tepkisel davranışlar içinde olabilirsiniz. İşinizle ilgili her konuda şansınızı sonuna kadar kullanmalı iş birlikleri ile güçleneceğinizi bilmelisiniz.
Finansal konularda beklenmedik ödemelerle karşılaşabilirsiniz yatırımlarla ilgili konularda dikkatli davranın aceleci davranmamalısınız. Bu ay hem zihinsel hem de fiziksel sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu ay yeni bir işe başlamak için acele etmeyin. İşinizle ilgili konularda artan harcamalarınızı karşılamak için bunalabilirsiniz bu duygu yasadışı işlere bulaşmanıza neden olmasın.

Haziran TERAZİ 2016
Bu ay aşk hayatınızda iniş çıkışlar yaşanabilir. Çocuklarla ilgili konularda evli Teraziler iletişim sorunları yaşayabilir eğitim hayatları ile ilgili konularda sorunları aşmak için sabırlı ve anlayışlı davranmalısınız. İş hayatınızda başarı elde etmek için iletişim ve iş birliklerine önem vermelisiniz. Aşk hayatınızda ise dikkatli olmalı anlık kızgınlıklarla kararlar almamalı sevdiğiniz insanla sen ben üstünlüğüne girmemelisiniz.

Temmuz TERAZİ 2016

Bu ay iş ve özel yaşamınızda bir adım atmadan önce iki kez düşünün. Özellikle iş hayatınızla ilgili kararlarda esnek olmaya çalışın. Arkadaş ve yakınlarınızla ilişkilerinizde ön yargılı olmayın. Bu ayın ortasında iş hayatınızda önemli gurur duyacağınız bir olay yaşayabilirsiniz. Ay sonuna doğru alkol ve ilaç kullanımına bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bu ay işinizi değiştirmek için planlarınızı başarı ile uygulayın.

Ağustos TERAZİ 2016

Bu ay iş hayatınızda rakiplerinizi arkanızda bırakacak başarıyı yakalayacaksınız. İyi şeyler sabırla hareket etmenin mükafatı olacak sizlere. Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle konuşmak için acele etmeyin doğru zamanı bekleyin. Zihinsel stres de bu ayda sizleri rahatsız edebilir. Bu ayın ortasında yeni bir araç satın alabilir ve mülkiyet yatırım için elverişli şartlarla karşılaşabilirsiniz.

Eylül TERAZİ 2016

Ayın ilk 10 gününde şans yanınızda iş ve eğitim hayatınızda isteklerinize ulaşabilirsiniz. Keyif almadığınız konulardan ay boyunca uzak durmaya çalışmalısınız. İşyerinizde çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizi sıcak tutun. Özel yaşamınızda ise dikkatli olmalısınız. Bir anlık tutku gizli bir ilişkinin başlangıcına neden olabilir ve bu size pahalıya patlayabilir. Ay sonuna doğru işinizle ilgili konularda alternatif gelir kaynakları elde edebilirsiniz.

Ekim TERAZİ 2016

Bu ay emek verdiğiniz her şeyin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Bu ay kardeşlerinizden gelecek destek şansınızı güçlendirilmesinde size yardımcı olacaktır. Bazı beklenmedik kazançlarda bu ayın getirileri arasında. sizin için tahmin edilmektedir. Bu ay alım satımlar için uygundur. Bu ay aşkta yüreğinizi coşturarak enerjiler sizinle.

Kasım TERAZİ 2016

Bu ay annenizin sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Eş yada sevgilinizle de ideolojik farklılıklar sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Aynı etkiler kardeşleriniz ve arkadaşlarınızla yaşanabilir anlayışlı davranın. İş hayatınızda sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bazı önemli kararlar alırken sezgilerinizi dikkate almaya gösterin. Anlaşma ve sözleşmelerde okumadan herhangi bir belgeyi imzalamayın.

Aralık TERAZİ 2016

Öğrenciler için şanslı bir ay. Burs kazanabilir sınavlarınızın tümünde başarılı olabilirsiniz. İş hayatınızda yurt dışı ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu ay aile hayatınızda sorunları büyütmemeye özen gösterin. Küçük seyahatler de bu ay kazançlar sağlamanıza katkı sağlayabilir.

NOT: TAKLİTLERİMDEN SAKININIZ :) Yazılarımın izinsiz kullanılması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ
İletişim: 0212 583 32 75 & 0539 206 19 53

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık