Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ağustos 2018 Aylık Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

11 Ağustos 2018 Türkiye saati ile 12:47 ile Aslan burcunda Kısmi Güneş Tutulması gerçekleşecek. Tutulmanın burcunuza yansıması ayrıca bir makale ile astrodeha.com da yayınlanacak.

Ağustos Aslan2018

Ağustos 2018 İş ve eğitsel konularda en yetenekli ve en iyi  yanınızı ortaya çıkaracak enerjiler ile karşı karşıyasınız bu ay. Finansal konularda paranızı  bir şekilde yönetmek ve finansal kayıplardan kaçınmak için bilgisine güvendiğiniz uzmanlar ile fikir alışverişleri yapmanız olumlu sonuçlar almanıza katkıda bulunacaktır.  Bu ay, Mevsimsel rahatsızlıklara karşı dikkat edin. Özel yaşamınızda ise başkalarının yanında tartışmalar içinde olmamaya özen gösterin. Siz barışsanız bile başkalarının ilişkinize bakış açıcı ve yaptıkları yorumlar yüzünden  eş ya da sevgilinize karşı tutumunuzdan dolayı üzülebilir onu kırdığınız için pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Kova da olduğu günlerde sinirleriniz gerilebilir. Öfke kontrolü yapmakta zorlanarak ikili ilişkileriniz ve iş hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık