Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

8 - 9 Şubat 2020 Ay Hangi Burçta?

Ay “Dolunay”Aslan burcunda, Konsantrasyon eksikliği nedeniyle planlar yapmak ya da detaylı evraklar incelemek için bir zaman değildir. EKSTRA Dikkat şart. Muhtemelen iletişimimizde, şahsen yazılı olarak veya internette yanlış anlamaların tartışmalara yol açabileceği aksi durumlar olabilir.

Ay Aslan burcunda ilerlerken bunun olumlu tarafı, özgün fikirlere ve atılımlara yol açabilecek şeyleri farklı bir bakış açısıyla görme yetiğimiz artacaktır. Başkalarıyla tesadüfen karşılaşma tanışma fırsatı söz konusudur ancak yeni edinilen bir çok arkadaşlık kısa süreli olacaktır. Cesur ifadeler planlar yapmadan önce iki kere düşünmeliyiz. Fevri kararlar almaktan veya anlık gelişen olayları kabul etmekten kaçınmamız gereken bir zaman dilimi.

Bu nedenle esnek ve açık fikirli olmamız önem taşımakta, örnek vermek gerekirse arabanızın bozulmasına veya yazıcıya kağıt sıkışmalarına kadar beklenmedik olaylarla hazır olmalıyız bunların her biri aşılabilir şeylerdir. Seviyorsak inanıyorsak güven varsa ister bireysel ister ikili ilişkiler yenilikleri sevgi ile kucaklar kendimizle kavga etmeyi bırakıp duygularımızı zihnimizi aklımızla senkronize edip karşımıza çıkan fırsatlar ile iki arada kalan ruhumuzu özgürleştirir hayatımızı yeniden yapılandırabiliriz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık