Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

8-9 Nisan 2018 Ay Oğlak Burcunda

Ay OĞLAK Burcunda Güneş Yükselen ya da Ay burcu Oğlak olanlar omuzlarınızda taşımaktan yorulduğunuz kendinize yabancılaştığınız olmadığınız biri gibi davranmak zorunda bırakıldığınız yükleri arkanızda bırakıp geçmişin tozlu pencerelerini kırıp güneşin ışığıyla aydınlanan iç dünyanızda ki çocuğu özgürlüğe kavuşturabileceğiniz kapıları aralayacak sizlere burcunuzda ilerleyen Ay. işinizle ilgili hemen her konuda iletişime önem vermeli fikir alışverişleri yapmalı sabit ve ısrarcı düşüncelere saplanıp kalmamalısınız. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinize karşı her zamankinden daha fazla önem vermeli iş ya da kendi aile bireylerinizle yaşadığınız sorunların hırsını ondan alacak kırıcı davranışlar içinde olmamalısınız. Ses tonunuz yükselebilir ve hayatınızın her anında aşk dolu kalbi ile yanınızda olan o özel insana hiçte hak etmediği davranışlar sergileyebilirsiniz aman dikkat. Ya karanlığın meçhulünde gölge olur yada güneşin gücü ile sevgiyle harmanlar anda kalır mutluluğu yakalarsınız seçim sizin.

AY OĞLAK BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Satın almalar toprak ve gayrimenkule yönelik konularla ilgilenmek faydalıdır. Ciddiyet gerektiren önemli meseleler hukuk mali işler satın almalar bugünlerde gerçekleştirildiğinde yatırımlar kazançlı ve başarılı olabilir. Hukuksal ve mali konularda işlerimiz kolaylıkla ilerler ve istediğimiz sonuca ulaşmakta zorluklarla karşılaşmadan ilerleriz.. Eklemlerle ilgili ağrılar artabilir bugünlerde Oğlak burcunun yönettiği organlarla ilgili ameliyatlardan uzak durulmalıdır.

AY OĞLAK BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar için günler sonra gelen olumlu enerjiler, Ruhsal ve bedensel yorgunluğunuzdan uzaklaşacak kargaşa ve belirsizliğin sona ermesi ile rahatlamış hissedeceksiniz. Bugün işinizle ilgili konularda girişimci davranın ve emeğinizin finansal hakkını talep etmekten çekinmeyin.. Duygusal konularda bencil davranışlar sevilmediğiniz düşüncesinin zihninizde dolaşmasına sebep olabilir. Ne kendinize haksızlık edin ne de sevdiğinize.

Ay Oğlak Burcunda Sağlık:
Genellikle güçlü bir bünyeye sahip olurlar. Dişler deri ve sindirim sistemleri hassastır. Gaz ve sindirimin ağır olması yüzünden sağlık sorunları yaşayabilirler. Düzenli ve sağlıklı beslenmeye dikkat etmeleri gerekir.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık