Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

8-9 Aralık Ay Başak Burcunda

Bilmediğimizin farkına varmak gelişmek öğrenmek için kullanabilirsek AY Başak burcundayken Merhamet ve Sevgi ruhlarımızın en saf haline erişmemiz için büyük fırsatları beraberinde getirebilir bizlere. Yeter’ki kinden nefretten ve tüm kötülüklerin anası KISKANÇLIK’tan ruhlarımızı arındırabilelim. Buda’nın söyleminde ki gibi, Nefret ve öfke biriktirmek zehir içip karşısındakinin ölmesini beklemeye benzer. Öfke kontrolümüzü sağladığımız takdirde farkındalığımız doğrultusunda yeni başlangıçlar ve gücü doğru kullanabilme yetimiz her birimizi karanlıktan aydınlığa çıkarmak için yeterli olacaktır. Bireysel olarak güçlü ve kararlı karaktere sahip olanlar bu zorlayıcı enerjileri pozitif yönde değerlendirerek güçlerine güç katabilir ve bu zorlu süreci doğru yöneterek önemli güçlü ortaklıklar, işbirlikleri, ile yenilemeler ya da yeniden değerlendirmeler le büyük ve mutluluk verici gelişmeler yaşayabiliriz.

Özellikle değişken burçlar olan İkizler Başak Yay ve Balıklar bu iki gün boyunca sakin sağduyulu, diplomatik ve işbirliği içinde olmalılar ve özel yaşamlarında birlikteliklerine dışarıdan gelecek her türlü davranışa karşı korumacı olmalı geçmişte yaptıkları hataları tekrar etmemeliler.. Değişken burçlar İkizler, Başak, Yay, Balık gerçekçi dürüst olmalı kendi hatalarının farkına vararak sağ duyu içinde hareket etmemeliler. Ayrıca bu burçlar beklemedikleri tepkiler ile karşı karşıya kalabilirler kıskanç kişilerin sözlü saldırıları iş ve özel hayatlarında huzur kaçırıcı davranışları ile karşılaşabilirler bu durumlara karşı stratejik davranmalı ve bu kişilere ayna görevi yapıp kendi çirkinlikleri ile yüzleştirmeyi seçmeliler. İş hayatlarında kararlılık onları başarılı ve kazançlı çıkartacak

Ay Başak Burcunda: Zeki azimli yetenekli ayrıntılara önem veren attıkları adımı planlayan sorumluluk almaktan çekinmeyen sabırlı empati kurabilen kişilerdir. Özel yaşamları konusunda keskin kuralları vardır ve duygularını kendi içlerinde yaşar birlikte oldukları insandan da aynı şekilde davranmasını beklerler ve hiç kimsenin özel yaşamlarında söz sahibi olmasını istemezler. Temizlik ve hijyen onlar için çok önemlidir. Dağınıklıktan hiç hoşlanmazlar tertip düzenleri ile bulundukları her yerde disiplini sağlarlar. Aşk hayatlarında reddedilmekten korkarlar ve ilk adımın daima karşılarındaki kişiden gelmesini beklerler. Stres ve baskı altında kaldıklarında mide ve bağırsak sistemleri ile ilgili sağlık sorunları yaşayabilirler.

Ay Başak Burcunda Sağlık: Kişi hastalık hastası olabilir, Sindirim sistemleri oldukça hassastır. Uyku düzenini mutlaka sağlıklı bir şekilde sağlamalılar. Yediklerine içtiklerine dikkat etmeliler.

AY BAŞAK BURCU KRİSTALİ: Jasper Jet Lapis Lazuli Yeşim Kırmızı Akik ve Safir kristallerini kullanabilirler. Kadim öğretilerde Kırmızı Akik akıcı konuşma ve negatif ruhsal saldırılara karşı koruyucu olarak Göbeğin üzerine iri bir Akik koyarak kullanılmıştır. Negatif enerjilerden koruduğu gibi sanrılar gören korkuları fazla olan insanlarda da olumlu sonuçlar vermiştir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık