Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 Şubat 2017 Gökyüzünün Bugün Mesajı

Sağlam Duracaksın Bu Hayatta Ayakların Yere Sağlam Basacak Hayallerinin Götürdüğü Yere Gitmek İçin Hayal Dünyasına Değil, Kendi İç Dünyana Yönelecek Yapabileceklerinin ve Yapamayacaklarının Bilinci ile ilerleyeceksin.

Hayal kurup Rüya aleminde Arafta kalarak Elde edemezsin gerçekleri Arzu ettiklerini, Çalışacaksın bıkmadan usanmadan sızlanmadan Ter akıtacak Kafa yoracaksın Kaybetmeyi de Kazanmanyı da bilecek Ders alacaksın HAYAT OKULUNDAN...

Yenilmeyi de Yenmeyide öğretirken Hayat öğretmeni Sana Yenilginin ardından ayağa kalkıp kaldığın yerden devam edeceksin yoluna UMUTLA... Yendiğinde de böbürlenip üstün görmeyeceksin kendini diğerlerinden. Hiç olmayıda bileceksin gerektiğinde Aslan olup kükremeyide Sağlam basacaksın ayağını yere Geldiğin yeri unutmadan gideceğin yolu şaşırmadan ilerlemek için.

Yapamayacağın sözler vermeyecek verdiğin sözü yerine getirmek için mücadele edeceksin. Sorgulayacaksın kendini gelişmek ilerlemek hatalarını telafi etmek için. ANAHTAR budur çünkü ruhuna giden kapının kilidini açmak için.

Özgürleşmek Fark etmek Olmak yolunda yürüyebilmek için. Affetmeyi de bileceksin sabretmeyide şükretmeyide bırakmayıda sahip olmayıda yeri geldiğinde Yumruğu masaya vurmayıda. Bunlar hayatın olmazsa olmazları KABUL edeceksin Hayat düşe kalka öğretiyor sana aldığın kadarıyla.

Sözünle Özün bir mi dön bir bak aynaya Sor kendine ben KİMİM Ne işim var bu büyük DÜNYA TİYATROSUNDA Sonra yaşadıklarını yaşattıklarını değerlendir ama ADİLCE Yanlışlarını kabullen unutma Geçmişin günahkarıdır günün ALİMLERİ Hayıflanma affet bağışla ve unutma Doğan güne sağlıkla nefesle sevdiklerinle işin gücünle yeteneklerinle uyanıyorsan hiç bir şey için geç kalmadın ENDİŞELENME!

Sevdiklerine zaman ayır kavga et ağla gül vaktini değerli kıl Bunlar seni zenginleştiren hazinelerin UNUTMA! Anda kalıp anın nimetleri seni geliştirir güzelleştirir Kalbinide bedeninide şifalandırır SEVGİ! Kendinle yarışırsan gelişir öğrenir bilginin ışığında aydınlanır aydınlatırsın Zamanla yarışırsan önce sağlığını sonra seni sevenleri ardından seni sen yapan değerlerini KAYBEDERSİN! Farkına bile varamadan. Rabbine inan Aşka inan Sevgiye de Fedakarlığa da Yalnızlığa da Saygı duy Kendini sev kendine saygı göster İncinmeden incitmeden yaşamaya çalış ve her an Ayağın yere sağlam bassın. Nankörden HAD bilmezden Bilmediğinin farkında olmayanlardan UZAK dur!

Ve şimdi düşün yazdıklarımı anlamaya çalış hem aklınla hem kalbinle Yen'i bir ana Yen'i bir SEN le başlamak için...

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık