Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 Kasım Gökyüzünde Bugün Ay Yengeç Burcunda

Ay Yengeç burcunda yöneticidir. Ay’ın ışığını ruhlarında barındıran hassas sezgisel duyarlı alıngan kırılgan insanlar. Önsezileri olağanüstü güçlü rehber rüyalar gören ailesine özellikle annelerine ülkelerine derin bir sevgi ile bağlıdırlar. Fedakarlıkları zaman zaman sömürüye uğrayabilir. Aile kavramı onlar için her şeyden önemlidir. Kendilerine güven duyguları çok fazla gelişmemiştir çok çabuk etki altında kalarak karar değiştirebilirler karar vermeleri uzun bir çelişki süresinde sürüncemede kalabilir. Değişime kolay ayak uyduramazlar. Maneviyatları oldukça gelişmiştir. Romantik ilişkilerin BAŞ KAHRAMANI’dır onlar. Kırmaktan ve kırılmaktan korktukları için duygularını ifade etmeleri de kolay olmaz...
Ay Yengeç Burcunda Sağlık: Ay Yengeç burcunda üreme organlarına hassasiyet verir. Üzüldükleri anda mideleri hemen tepki verir. Kadınlarda rahim ve yumurtalıklar da problemler olabilir.

AY YENGEÇ BURCU KRİSTALİ: Ay taşı Labradorit Peridot Beyaz Zirkon Rodokrozit Zümrüt ve Kalsedon kullanabilirler. Şifa enerjisi yüksek Zümrüt tüm kadim uygarlıklarda kullanılmıştır. Mısırlılar büyük altın halkalar hazırlar yaparak içine zümrütler yerleştirerek Güneş ışınlarını bedenin hasta bölümüne odaklamışlardır. Roma İmparatoru Neron gözlerinden rahatsızlandığında arenada gerçekleşen oyunları büyük bir zümrütün eşliğinde izlemiştir. Doğum haritasında Ay burcu zararlı konumda olan bir Yengeç Zümrüt kullanmamalıdır. Yengeçler için Ay taşı koruyucu ve aynı zamanda şanslarının artması konusunda en iyi tercih olacaktır.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık