Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 Kasım 2019 Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

İş ve eğitim hayatınızda arında çok fazla karışıklık ile dolu zorluklar başkalarından kaynaklı sorumluluklar almanıza neden olabilir. Kariyer ve kişisel ilişkilerinizin zedelenmemesi için bir kurban gibi hissederek her şeyi kabullenmeyin fikirlerinizi ortaya koyun savunun hakkınız olanı hak etmeyenlere bırakacak şekilde mücadele etmeden mağlubiyeti kabul etmeyin. İşiniz ile ilgi önemli projelerin engellere takılması sizleri yıldırmamalı Sizi saf dışı bırakmak isteyen kişiler zayıf yanlarınızdan yararlanmaya çalışabilir, bu yüzden dikkatli olmalısınız.

BALIK Aşk ve İlişkiler: Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek küçük bir seyahat planı stresten uzaklaştırıp duygusallığınızı da duygusal bağınızı da daha güçlü hale getirmenizi sağlayacaktır. Her ikinize de şans vermeli inatlaşmaların ilişkinizi uçurumdan aşağıya sürüklemesine nokta koymayı denemelisiniz. Bekar Balıklar sizlerde eski sevgililerinizden gelecek mesaj ve görüşme talepleri ile şaşırabilirsiniz.

BALIK Finans: Bugün alacaklarınızı tehsil edebileceğiniz enerjiler hakim gökyüzünde bu da sizler için finansal rahatlamaları getirebilir.

BALIK Sağlık: Bugün göz sağlığınız ile ilgili konularda dikkatli olmalısınız.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık