Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Merkürün burcunuzda ki geri hareketi yanlış kararlar ile hem kendinizi hem de başkalarını finansal olarak zor durumda bırakabileceğiniz durumlara karşı uyarıyor sizleri. Dikkatli olun hızlı kazanımlar elde edeceğinizi düşündüğünüz işlerden kaçının kazanımlarınız alt üst olabilir ve kayıplar ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınızın kendi çıkarları için dayatmaları ile fikir ayrılıkları uyuşmazlıklar sizleri bir hayli zorlayabilir. Başkalarına yardımcı olurken kendi doğrularınızdan uzaklaşmamalı gerçekle yalanı birbirine karıştırmamalısınız. Görünen köy kılavuz istemez. Hayal ettiklerinize değil gerçek olana odaklanın.

AKREP Aşk ve İlişkiler: Özellikle iki tarafında ailelerinin baskıcı tavırlarından dolayı ilişkiniz yara görsün istemiyorsanız bunu yapmalısınız. Bekar Akrepler ise yeni tanıyıp etkilendiğiniz kişiye karşı duygularınızı göstermekten korkmamalısınız.

AKREP Finans: Bugün mümkün olduğunca borç para alışverileri ve kredi almaktan uzak durmaya çalışın. istemeyeceksiniz. Aşk hayatınızda ise kimsenin etkisi altında kalmamaya dikkat etmeli var olan birlikteliğinizi küçük şeylere takılıp kalıp her ikiniz içinde zor bir hale getirmelisiniz.

AKREP Sağlık: Bugün  Keskin nesnelerle mutfak eşyaları gibi uğraşırken dikkatli olun ev ve iş kazaları söz konusu olabilir.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık