Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 Ekim 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Gökyüzü pek çok ilki yaşayacağınız mali konularda sıkıntılarınızın sona ereceği özel bir ayı müjdeliyor sizlere. Bekar Yengeçler yeni aşk ilişkisi yaşayabilir. Evli olanlar ise eşinizin büyük desteği ile karşılaşabilir birbirinize destek olmanın huzurlu olmanın pek çok konuda olumlu getirilerini deneyimleyebilirsiniz. Finansal konularda gün ortasından itibaren arsa emlak gibi yatırım imkanları bulabilirsiniz. Elinizi çabuk tutmalı şansınızı kazanca çevirmekte tereddüt etmemelisiniz.

Yengeç Sağlık: Bu ay ruh ve bedensel sağlığınız  için iyi bir gün olacak. Enerjiniz çok yüksek olduğu bir gündesiniz.

Yengeç Ticaret ve Finans: Gün boyunca işinizle ilgili planlarınızı uygulamak için pek çok fırsat elde edeceksiniz. Tereddüt ve korkularınızdan uzaklaşın ve işinize odaklanarak hareket edin. Mali konularda şanslı etkiler söz konusu.

Yengeç Aşk ve ilişkiler: Özellikle evli Yengeç’ler olumsuz günler arkanızda kalıyor eşinizin size karşı yaptığı olumsuz davranışlarının farkına varıyor sizi ve ilişkinizi sahipleniyor. Bekar Yengeçler sizler içinde aşk çanları çalmaya başlıyor kalbinizin sesine kulak verin ve pozitif düşünerek mutluluğun peşinden gidin. Aşk hayatınızda dikkat etmeniz gereken konu arkadaşlarınızın olumsuz sözlerine takılıp kalmayın.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık