Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 Ekim 2019 Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Bugün ihmal ettiğiniz dost ve aile bireylerinizi arayabilir bir araya gelebilir soğuk rüzgarları sevginin gücü ile dindirerek kırgınlıkları sona erdirebilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda şans sizden yana şükür ve disiplinle çalışmaya devam ettiğiniz sürece. Hukuki olarak süre gelen bir davanız varsa sonuç sizin lehinize olabilir ve bunun maddi manevi getirilerini alabilirsiniz. İş ilişkilerinizde gerginlikler yaşadığınız kişilerle yollarınızı ayırabilir size değer veren anlayışlı mesai arkadaşlarınızla yeni bir oluşumun içinde yer alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise beklentilerinizi yeniden gözden geçirerek sahip olduğunuz güzelliklerin farkındalığı ile kendinize adil bir öz eleştiride bulunarak sorunun gerçek temelinin sizden kaynaklandığını kabullenerek başta kendiniz olmak üzere ilişkinizi iyileştirerek kaybettiğiniz mutluluğu yeniden yakalayabilirsiniz.

Yay Sağlık: Gün boyunca genel olarak sağlığınız güçlenecektir. Fakat değişen ruh haliniz ve konsantre sorununuz düşme ya da çarpmalara neden olabilir.

Yay Ticaret ve Finans: İşinizi genişletmeyi düşünüyorsanız bu gün sizin için biçilmiş kaftan. Aynı şekilde iş değişikliği yapma planınız varsa birikimlerinizi yatırım yaparak değerlendirebilir beklentinizin üzerinde kar elde edebilirsiniz.

Yay Aşk ve İlişkiler: Evli iseniz aşk yeniden yaralarınızı sarabilir anlayış sizi birbirinize yakınlaştırarak anlayışı sabrı öğretebilir. Bekar Yay’lar sizler de uzun bir zaman sonra sizi anlayan kendinizi yanında huzurlu ve güvende hissedeceğiniz bir beraberlik içinde bulabilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık