Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 Ekim 2019 Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Resmi kurum ve kuruluşlarla çalışan Teraziler yurt dışına gitme şansını elde edebilir. Yine yurt dışı ile ilgili konuların gündeminizde olması ile önemli anlaşmalar gerçekleştirerek sizden beklenenin üzerinde bir performans sergileyerek iş hayatınızda yeni bir dönemin kapılarını başarı ile aralayabilirsiniz. Alım satımlar ortaklaşa yapılan işler saygınlığınızı da kazancınızı da arttıracaktır. Eğitim ve iş hayatınızda yapmanız gereken inançlarınızdan aldığınız gücü yaşamınıza yansıtıp uygulamak. Sözde arkadaşlarınızın özde kişiliklerinin ortaya çıktığı ailevi ilişkilerinizde sorunları çözüm anlayışın barışın olgunluk kazanmanızı sağlayacağı bir aydasınız.

Terazi Sağlık: Sağlığınızın güçlendiği bir gündesiniz. Terazi burcunun ikinci on gününde doğanlar gece yolculuğu yaparken direksiyon başına geçtiğinizde dikkatli olmalısınız. Çarpma ve yaralanmalar yaşamak istemiyorsanız hızdan uykusuz araç kullanmaktan uzak durmalısınız.

Terazi Ticaret ve Finans: Hukuk yolu ile hatırı sayılır bir kazancın sahibi olabilirsiniz. Medya ve finans sektöründe çalışan Terazi burçları, ani gelişmelerle evrimsel nitelikte olaylar deneyimleyebilir yıllardır özlemini kurduğunuz düzenli gelir getirecek işler yapabilir meslek hayatınızda istikrarlı işlerin vazgeçilmez ismi olabilirsiniz. İşinizle ilgili büyüme ve gelişmelerin yoğun hızlı etkili olduğu bir sürecin içindesiniz.

Terazi Aşk ve Evlilik: Aşk hayatınızda her şeyden önce kendinize güveniniz yolunuzu belirleyip mücadeleci davranmanızı sağlarken kalıcı ilişkiler kurup sevilmenin emek vermenin güzelliklerini de beraberinde getirecek sizlere.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık