Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 Ekim 2019 Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Sıra dışı bir gündesiniz. Güçlü enerjinizi yapıcı olarak kullanıp sevgiyi tutkuya yendirmemelisiniz. İşinizle ilgili konularda ise yasa dışı hukuki dayanağı olmayan düşmanlıklarla karşılaşabilir kendi akrabalarınızdan ya da sözde arkadaşlarınızın iki yüzlülüğünden zararlar görebilirsiniz. İş hayatınızda ise her türlü değişimden uzak durum var olanı aslını koruyarak genişletme çabası içinde olmalısınız. Aksi durumda başınız fazlası ile ağrıyabilir.

Oğlak Sağlık: Gün boyunca diş ve mide rahatsızlıklarına dikkat etmeli, yedikleriniz ve içtiklerinize önem göstermelisiniz.

Oğlak Ticaret ve Finans: İthalat ihracat kültür ve sanatla ilgilenen Oğlaklar ağzınızdan çıkan her kelimeyi tartmalı olumsuz bir şeyler olduğunu anladığınızda yatırım planlı alımlardan uzak kalmalısınız. Kayıplar ve zorluklarla karşılaşmamak için her türlü ayrıntıya önem vermelisiniz. Hukuk ve resmi dairelerle işleri olanlarınız ise sabır akıl ve sükûnetiniz sayesinde büyük bir başarı elde edebilirsiniz.

Oğlak Aşk ve Evlilik: Evli Oğlaklar uzun zaman sonra aşk yeniden küllerinden doğuyor ve siz olgunluğunuzla hatalarınızın size kattığı deneyim zenginliği ile mutlu olmanın keyfini sürmeye başlıyorsunuz. Lakin bu durum ilişkinizin bitmesini bekleyenler için soğuk duş etkisi yaratacaktır. Birlikte olduğunuz insana zaman ayırın.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık