Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 Ekim 2019 Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Güne; hızlı değişimler aya damgasını vuracak nitelikte. Finansal olarak verilen sözler yerine getirilmeyebilir başladığınız bir proje ya da işinizle ilgili yeni bir uygulama bir anda belli bir sebebe dayandırılmaksızın sonlanabilir. Resmi dairelerle ilgili konularda da haklı çıkmak adına girişeceğiniz bir mücadele de hırsla yapacağınız davranışlar zarar görmenize neden olabilir.

Kova Sağlık: Kova’lar için cinsel organlar ve göğüslerle ilgili hassasiyetler söz konusu her hangi bir rahatsızlık hissetmiyor olsanız bile bu alanlarda uzman bir hekime başvurmak olmalı.

Kova Ticaret ve Finans: Bugün yatırımlar başta olmak üzere değişim ve yeni insanlarla ortak projelerde yer almaktan kaçının. Ani finansal kazançlar ve kayıplar söz konusu olabilir. Ayrıntılara çok önem verin ve birikmiş paranızı başkalarının yönlendireceği yatırımlara yapmadan önce iki kez düşünün.

Kova Aşk ve Evlilik: Mutlu bir beraberliği ya da evliliği olan Kova’lar gizli düşmanlıklara dikkat etmeli aranızı açmak için çabalayan kişilerin zaaflarınızdan faydalanarak ilişkilerinizi bozmalarına fırsat vermemeli. Kızgınlık sevinç ya da öfke ile sevdiğiniz insanın arkasından üçüncü şahıslarla konuşmamalısınız.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık