Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 Ekim 2019 İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Gökyüzü sizlere risk yönetimini doğru yapabildiğiniz takdirde kazançlı çıkıp ev araba gibi değerli bir şeylere sahip olabileceğiniz finansal fırsatlar yakalayabileceğiniz  bir  gün olacak. Kararlarınız parlak zekanız ve yeteneklerinizle birleşince her şey sizin için kolaylıkla ilerleyecek. Aile bireyleri ve dostlarınızdan gelecek destekle iş kurabilir eğitim hayatınızda zorlu geçen bir dönemden sonra olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler Sağlık: Alerjik bir bünyeniz varsa cildinizle ilgili hassasiyetler olabilir kalp ya da kan ile ilgili bir sorunuz varsa, kontrollerinizi yaptırmanız olası kritik sorunların önüne geçecektir.

İkizler Ticaret ve Finans: Bu gün ortak işler yapan İkizler giderleriniz çok yükselebilir ö harcamaların artması ile zorlanabilirsiniz. Bu süre içinde var olan şartları korurken yeni anlaşmalar yapmaktan geri kalmamalısınız. Siz bir şirket çalışanıysanız ay boyunca üst düzey yetkilileriniz aleyhine yorumlarda bulunmamalı ilişkilerinizi iyi yönde sürdürmek için çalışmalısınız.

İkizler Aşk ve Evlilik: Bugün yakın arkadaşlarınızdan birinin evliliğine tanıklık ederken eşinizle birlikte mutlu anlara tanık olacaksınız. Bu sizler içinde duygusal anlar olacak. Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler de geri dönüşler yaşayabilirler.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık