Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 Ekim 2019 Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Bugün sizin için büyük sürprizlerle dolu. İş ve özel hayatınızda size olmadık engeller çıkartan başarınızın önüne set çekme çabası içinde olanlarla ilgili alacağınız istihbaratlarla güçlenecek üzerinize oynanan oyunları ortaya çıkaracak ve zaferinizi ilan edeceksiniz. Aile büyüklerinizin sağlık sorunları söz konusu olabilir üzülmeyin geçici problemler olacak bunlar. Özel yaşamınızda ise 3 yılın gölgesi hüznü acısı kalkacak üzerinizden yenileneceksiniz.

Boğa Sağlık: Özellikle kan ile ilgili bir rahatsızlığınız varsa çok dikkatli olmanızda fayda var. Ayrıca kilo alma eğilimi içinde olacağınızdan yediklerinize dikkat etmeli şeker ve hamur işinden uzak durmalısınız.

Boğa Ticaret ve Finans: Aile üyeleriniz ve dostlarınızdan fazlası ile destek görecek finansal konularda zorlandığınız alanlarda yeni kapıların açılması ile başarılı olabileceksiniz. Hukuki konularda ve resmi anlaşmalarda güçlü etkilerle kazançlı çıkacaksınız.

Boğa Aşk ve ilişkiler: Evli ve çocuk sahibi Boğa’lar özellikle erkek çocuğu olanlar problemler yaşayabilir eş ve çocuğunuz arasında dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Sizlere önerim durum ne kadar zor olursa olsun sakinlikle olayları yatıştırma çabası içinde olun. Özel yaşamınızda ise dengesizlikler bitiyor ve siz anlayışınızın sevginizin karşılığını almaya başlıyorsunuz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık