Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 Ekim 2019 Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Hemen her konuda gücünüzün farkına varacak zekanız konuşmanız iletişimdeki başarınızla harika işler çıkaracağınız bir gündesiniz. İşinizle ilgili konularda karlı yatırımlar kazançlarda artış söz konusu. İş ve özel yaşamınızda yolculuklar aracılığı ile önemli bağlantılar gerçekleştirebilir devlet güvencesi ile büyük projelerin mimarı olabilirsiniz. Ailevi konularda kardeş ve kardeşlerin eş ya da sevgilileri ile sorunlar yaşamanız mümkün. Her doğruyu her yerde söylememelisiniz. Size düşmanca yaklaşımlar içinde olan kişilere karşı zekanız ile alt edecek yaşatılan sorunların çözümünüzü bulacaksınız. Özel yaşamınız da evli Başaklar eşinizi anlamayı deneyin şikayetçi olduğunuz konularda empati yapın göreceksiniz ki her şey yoluna girecek.

Başak Sağlık: Bağırsaklarınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Ticaret ve Finans: Finansal konularda kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Resmi kurumlarda çalışan Başaklar organizasyon gerektiren işlerde ön plana çıkabilir hakkınız olanı mücadeleniz sayesinde alarak birden fazla gelir kaynağı elde edebileceğiniz işler yapabilirsiniz.

Aşk ve Evlilik: Bugün size düşen yaşanan olumsuzlukları unutup yeni bir başlangıç yapmayı seçmek ve saygıyı güveni daha da kuvvetli hale getirmek. Bekar Başaklar sizler içinde kalıcı beraberlikler kurabileceğiniz bir ay Eylül. Sosyal olun kabuğunuzdan çıkıp dış dünyada ki yerinizi almaya aşkı kucaklamaya hazır olun.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık