Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 Ekim 2019 Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Her konuda cesaret ve güveninizi arttıracak enerjilerle dolu bir gündesiniz. Yolculuklar kısa seyahatler çocuklarınız aracılığı ile yaşayacağınız duygusal gelişmelerle keyifli bir süreç düşmanca davranışları ile sizi zor durumda bırakmak eğiliminde olan arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz. Siyaset sosyal hizmetler vakıf organizasyon gibi işlerle ilgilenen Balık burçları sürpriz gelişmelerle yaşam rotanızı tamamen değiştirebileceğiniz enerjiler söz konusu.

Balık Sağlık: Özellikle bugün genital organlar ve ayak sağlığınızda sorunlar yaşayabilir mikrobik rahatsızlıklar la uğraşabilirsiniz.

Balık Ticaret ve Finans: Kişisel düşüncelerinizi gerçekleştirmek için ısrarcı olmanız yanlış yatırımlara ve kayıplara neden olabilir. Özellikle yeni tanıştığınız kişilere hemen güvenerek iş yapmayın aksi halde yüklü bir fatura başınıza patlayabilir. SSK vergi gibi ödemelerinizi de kontrol etmeli mali müşavirinizle görüşerek bilgi almalısınız.

Balık Aşk ve Evlilik: Aşk hayatınızda ise sağ duyu hakim. Evli Balık’lar eşinizle iletişiminiz paylaşımlarınız olağan üstü güçlüdür ve sizi birbirinize daha da yakınlaştırıp birlikte alacağınız kararlarla yeni ve huzurlu bir dönemi karşılamanıza neden olacaktır. Bekar Balıklar eğitiminizle ilgili bir araştırma için tanışacağınız biri ayaklarınızı yerden kesebilir.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık