Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

7 Ekim 2019 Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Gün boyunca sudan gelecek zararlara dikkat etmelisiniz. İşinizle ilgili konularda özellikle resmi dairelerle ilişkilerinizde dikkatli olmalı üstün gelmek ya da haklı çıkmak adına kendinizi zor duruma sokacak iş ve ilişkilerin içinde yer almamalısınız.

Aslan Sağlık: Sağlığınız genel olarak iyi olmakla birlikte Aslan burcunun 2nci 10 gününde doğanlar öfkeye bağlı ani sağlık sorunları yaşayabilirler. Dengenizi ve sağlığınızı bozmak istemiyorsanız tartışmalardan uzak durmalı kavga ve öfke ile hiç bir şeyi çözüme kavuşturamayacağınızı bilmeli sadece kendinize zarar vereceğinizin farkına varmalısınız.

Aslan Ticaret ve Finans: İş ilişkisinde olduğunuz kişilerle kuracağınız güçlü bağlar sakin ve diplomatik yaklaşımlar sorunlarınızı ortadan kaldıracağı gibi finansal olarak ta alacaklarınızı tahsil etmenizi sağlayacaktır. İşinizle ilgili size yeni önerilerle gelen kişilerin sizi değerlerinizden uzaklaştırmasına izin vermemeli anlık heveslere kapılarak yanlış kararlarla meslek hayatınıza zarar verecek durumların oluşmasına izin vermeyin.

Aslan Aşk ve Evlilik: Bugün sorunlarınızı çözüme kavuşturarak anlayışın ve sevginin her şeyi düzeltmeye yettiğini deneyimleyebilirsiniz. Eş ya da sevgilinizin akrabalarından kaynaklanan sorunları el birliği ile aşabilir ve ilişkinizde huzursuzluk yaratan her şeyi hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık