Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

6 Ocak 2018 Ay Terazi Burcunda

AY TERAZİ BURCU KRİSTALİ: Topaz Zirkon Dumanlı Kuvars Kuvars Akuamarin Lapis Lazuli Mercan ve Opal kristallerini kullanabilirler. Astrolojik haritanızda Venüs zararlı konumda ise Opal kullanılmamalıdır. Topaz ve Dumanlı Kuvars iki ucu yassı şekilde kullanıldığında Terazi kişilerini dışarıdan gelen etkilere karşı korur ve yaşamlarında istikrar sağlamalarında yardımcı olur. Mercan ise kadim uygarlıklarda yapısında bulundurduğu magnezyum ve kalsiyumdan dolayı öğütülerek sara hastası çocukların tedavilerinde ve Dalak ile ilgili hastalıklarda kullanılırdı.

Hint astrolojisinde ki adı ‘’Tula”, Tula ruhun dünyevi dolaşıldıkların karanlığını bırakıp spritüal ışığa ilerleyebildiği noktayı işaret eder. Tula rajastiktir. Vedalara göre; spritüal arayışta yolunu kaybetmiş̧ olan iblislere öğüt veren VENÜS tarafından yönetilir. Terazi burcunda ki yeni ay yeni başlangıçlar cesaretle yapılan girişimler açısından oldukça önemlidir. Yenilenme arınma yaşam enerjimizi yükseltmemiz için niyetlerimizi seçim ve başlangıçlarımızla şekillenen tohumlama süreci. Şimdi özümüzden gelen güzellikleri fark edip hayatımıza yansıtma zamanıdır. Baştan ayağa tepeden tırnağa yenilenebilir olumsuz alışkanlıklarımız ilişkilerimiz ve rahatsızlıklarımızdan uzaklaşabiliriz.

Bireysel olarakta toplumsal olarakta, Ne duruyorsunuz şikayetçi olduğunuz konularda çözüm üretmek için harekete geçin değiştirmediğiniz gerçeklere bakış açınızı değiştirin ve yenilenin. Ay Terazi burcunda İşbirliklerini başarılı ve uzun vadeli ortaklıkları arkadaş ve dostlarla iyi ilişkileri, Sorun ettiğimiz konuları onların desteği ile aşabilmemize yardımcı olur. Güneş Yükselen ya da Ay burcu Koç Aslan ve Yay olanlar ise, Ay Terazi geçişi alerjik reaksiyonlara idrar yolu rahatsızlıklarına neden olabilir. Böyle bir durumda hemen uzman bir hekime görünmeli ihmalkar davranmamalısınız.

Ay Terazi Burcunda Sağlık: Ay Terazi burcunda olanlar güçlü bir bünyeye sahip olmazlar. Hava değişimi çok çabuk rahatsızlanmalarına sebep olabilir. Böbrekler ve şeker hastalığı bacak bölgesinde varislere karşı her zaman dikkatli olmalılar.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık