Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

6 - 12 Ağustos 2018 Haftalık Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzü bu hafta sizlere seçimlerinizle başarıya ulaşabileceğiniz etkileri beraberinde getirmekte Değişim enerjisini akılcı karşılayın memnun olmadığınız bir işiniz varsa başka bir yere çok daha iyi şartlarda geçiş yapabilirsiniz. İletişimin gezegeni Merkür  ‘’R’’ geri hareketi sizleri iş ve özel yaşamınızda kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmeniz için uyarıyor.

Özel yaşamınızla ilgili bir anlık öfke yada duygusallıkla 3ncü şahıslarla yaptığınız  paylaşımlarınız başınızı ağrıtabilir dikkatli davranın ve özel yaşamınız adı gibi özel olsun Eski olan her şey ortadan kalkmaya başlıyor ve ruhunuzun derinliklerindeki güzellikler ortaya çıkmaya başlıyor ve siz yenileniyorsunuz. Mesleki konularda bugüne dek nasıl kararlar aldıysanız veya nasıl yaşadıysanız bunları yenilemek ve kuvvetlendirmek için kararlı olmalı ve bu yolda ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz kişinin ailesinden kaynaklanan sorunların ilişkiniz üzerinde karabulutlar gibi dolaşmasını istemiyorsanız duygu ve düşüncelerinizi sevdiğiniz insanla paylaşmalı bu ilişkiyi devam ettirmek istiyorsanız birlikte hareket ederek var olan zorlukları aşmalısınız.

Bekar Yay’lar doğru yerde doğru zamanda olmanız aşk hayatınızı renklendirebilir. Hafta boyunca işbirlikleri, iştirakler, hukuksal konular sizin lehinize gelişmeleri beraberinde getirecektir. bu dönem içinde seyahatlerde problemler yaşanabilir. Kişisel güvenliğinizle ilgili konular da da dikkatli olmalısınız. Merkür hırsızlık ve karışıklıklara neden olabilir.  Sağlıkla ilgili ise diş hekiminizi ziyaret edebilirsiniz 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık