Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

6 - 12 Ağustos 2018 Haftalık Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Sürprizlerle dolu bir haftaya hazır olun ikili ilişkileriniz iş hayatınız tam anlamı ile değişim sürecinin içinden geçecek. Özellikle iş hayatınızla ilgili kariyer sahibi üst düzey konumda biri ile yollarınız kesişebilir ondan gelecek destek ve yardımla hayallerinizi gerçeğe yansıtabilirsiniz. İş birlikleri sizleri güçlendirmek için iş başında iken şimdi size düşen karar verme mekanizmanızın gücüne inanarak hareket etmek olmalı. İş hayatınızda cesaretli davranmalı ve başkalarının sizi yönlendirmesine müsaade etmeden kendi doğrularınızın mücadelesini vererek hareket etmelisiniz.

Hafta sonuna kadar alım satımlar ve ortaklıklarda  kredi başvurusunda bulunmak gibi konularda dikkatli olmanızda yarar var. Finansal konularda olumlu bir hafta doğru zamanı beklemek  acele etmemek kaydıyla. Ek bir iş aracılığı ile gelirlerinizde artış yaşanabilir. Uzun vadeli finansal yatırımlar hayatınızın en büyük ve şanslı güvencesi olabilir. Evinizi yenilemek ya da bir araç satın almak istiyorsanız Perşembe günü çok uygun enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş arıyorsanız bu hafta bulabilir var olanı çok daha iyi hale getirebilirsiniz. Arkadaşlardan gelecek şanslar söz konusu  bağlantılarınız sizi tanınır biri yapabilir. İletişimin gezegeni Merkür R geri hareketi eskiden beri süregelen bir projenizi hayata geçirebilir ek işler yapabilir ve bir anda yıldız gibi parlamaya başlayabilirsiniz.

Merkür geri hareketi sizleri kontratlar sözleşmeler alım satımlar konusunda dikkatli olmanız içinde uyarıcı dikkati elden bırakmamalısınız.  Bu hafta Heyecan ve yorgunluğa bağlı sinirsel tansiyon yükselmesi yaşayabilirsiniz. Bedensel olarak kas ağrıları kendinizi zayıf hissetmenize neden olabilir sizlere önerim bedeninizi yormayacak bir spor dalına yönelerek kondisyonunuzu yükseltmeye başlamanız yönünde olacaktır. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık