Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

6 - 12 Ağustos 2018 Haftalık Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Huzura, Yeniliklere güçlü ve olumlu değişimlere, Size maddi manevi zenginlikler katan gelişmelere HAZIR olun! Bilinçaltınızda yaşanan çatışmaların yansıttığı olumsuzlukların farkına varın ve yüzleşin kendinizle yaşanmışlıklarınızla; İletişimin gezegeni Merkür ‘’R’’ Geri hareketi devam etmekte dikkat etmeniz gereken elektronik eşyalarınız bilgisayar telefon ve ofis eşyalarınızla sıkıntılar olmalı Merkür etkisi geçmişle ilgili yarım kalmış konular ilişkiler gündeminize gelebilir.

Dargın olduğunuz sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Aynı şekilde işinizle ilgili konularda da elinizden kaçan bir fırsat çok daha iyi şart ve imkanlarla karşınıza İşinizle ilgili resmi bir konuda küçük bir ayrıntı bir anda her şeyi lehinize çevirebilir ve haksızlıklar bir anda sona erdirerek özellikle HUKUKSAL konularda büyük bir devrimi gerçekleştirebilirsiniz! Evli Oğlaklar eşle ilişkinizi iyileştirme niyetiniz varsa suçlamayı bırakıp hatalarınızı telafi etmenin yollarını arayıp bulup uygulamalısınız. Bekar Oğlak’lar işiniz gereği tanıyacağınız biri hayat arkadaşınız olabilir.

Hafta ortasından itibaren finansal konularda da güçlü etkiler söz konusu kazanımlarınız artıyor daha profesyonel düşünmeli sosyal ilişkilerinize önem vermeli istemeyi bilerek hareket etmelisiniz. Sağlığınızı ciddiye almalısınız. Merkür Retro hareketi sizleri zorlayabilir. Araç kullanırken dikkatli olmalı aşırı hız ve dikkatsizliğe karşı her zamankinden daha fazla duyarlı olmalısınız.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık