Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

6 - 12 Ağustos 2018 Haftalık Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Gökyüzü başarı çıtanızı yükseltmeniz için iş başında destekliyor sizleri fikir alışverişleri  iş hayatınızda yeni projelerin içinde yer almanızı sağlayabilir. ilişkilerinizle ilgili konularda aile hayatınız başta olmak üzere sizi daha sessiz ve tartışmalardan uzak duran huzur arayan bir ruh hali içinde hissedebilirsiniz. Bekar Koç burçları Aşk hayatınızda yaşanacak hızlı gelişmelere hazır olun ve gurunuzu aşktan üstün tutmadan hareket etmeyi deneyin.

Gurur ve kıskançlık duygunuz mutlu olmanızın önüne engel oluşturmasın. İş hayatınızda ise Merkür, R geri hareketi  finansal konularda yavaşlamalar zamanında yapılmayan ödemelere neden olabilir bu enerji ile  konsantrasyon gücünüz zayıf olduğundan tahammüllü davranmakta zorlanabilir işiniz gereği bilgi iletişim resmi belgelerle ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Okuduğunuzu doğru anladığınızdan emin olmalısınız.

Alım satımlar ile ilgili konularda acele etmemeli iş değişikliği gibi konular da dikkati elden bırakmamalısınız. Kilo problemi olan Koçlar diyete başlayabilir ve başarılı sonuçlar elde edebilirler. İradenizi ortaya koyun ve kilo sorununuzu kökünden çözüme kavuşturun. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık