Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

6 - 12 Ağustos 2018 Haftalık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Enerjisi temposu yüksek bir hafta sizleri karşılamakta. Gökyüzü bu hafta aşk arkadaşlık ve ikili ilişkilerinizde önemli olayları beraberinde getirip ilişkilerinizde sorunlar yaratan hemen her şeye karşı tavrınız son derece net ve keskin kılabilir. Sizin için önemli olan her şeyi sahiplenip mücadele etmekten korkmadan ilerleyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Diğer planetlerin de etkisi ile  arzularınız duygularınız yoğunlaşıp artacak ve eş yada sevgilinizle ilişkiniz çok daha özel ve sevgi dolu bir hal alacak.

İletişimin gezegeni Merkür R geri hareketi ise aşk cinsellik tutku heyecan gibi konularda oldukça etkili olacak sürpriz bir  evlilik teklifi alabilir beraberliğiniz devam ediyorsa kaygılardan uzaklaşıp birbirinize güvenmeyi sevgiyi kısıtlamadan yaşamayı tercih edebilirsiniz.  Meslek hayatınızda ise rekabetli ruhunuz coşacak adeta ve haksızlığa uğradığınız engellendiğiniz konuların bir bir ortaya çıkması ile işinize 4 elle sarılacaksınız. Aklınız her zamankinden keskin işleyecektir. Merkür geri hareketi işinizle ilgili konularda geçmişte yarım kalan işlerinizi tamamlamanızı sağlayacak.

Hafta sonu yolculuklarda dikkatsizlik sonucu sorunlar son anda  yaşanan iptaller söz konusu olabilir dikkatli davranmalısınız.  Bu hafta kendinize değer vermenizi sağlayacak enerjiler ile ruhsal ve fiziksel sağlık sorunlarınızı aşacak ve güçleneceksiniz. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık