Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

6 - 12 Ağustos 2018 Haftalık Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Sezgilerinizin algı yönetiminizin yoğun ve yönlendirici olduğu enerjiler ile karşı karşıyasınız bu hafta. Aşk ve iş hayatınız yeniden şekilleniyor ve zorluklardan sonra gelen kolaylıklar kararlı tavırlarınız sizi yaşamın her alanında söz sahibi ve başarılı kılmaya başlıyor. İletişimin gezegeni; Merkür ‘’R’’ Geri hareketi hukuksal konularda resmi dairelerle ilgili bir takım prosedürler le karşılaşabilir sosyal medya hesaplarınız ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Hakkınızı aramalı ve olası bir yanlışı düzeltmek için çaba göstermelisiniz.

Bekar ve ilişkisi devam eden Balıklar beraberliğiniz çok daha tutkulu ve heyecanlı bir hal alabilir. Geçmişte yaşanan pişmanlığını duyduğunuz bir aşk hikayeniz varsa o insanı hala seviyor ve sevildiğinize inanıyorsanız aşka teslim olun ve sevginin peşinden cesaretle gidin ve bilin ki aşk zamana karşı yenilmez  ve küllerinden yeniden doğalar. İş hayatınızda hafta boyu projelerde yanlış anlaşılmalar ve yanlış yönlendirmelerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli davranın. Başkalarının ne dediğinden çok siz yapmanız gerekenlere odaklanın kazanın.

Geçmişte çözüme kavuşturulmamış sürüncemede kalmış pek çok meselenin iç yüzü tüm çıplaklığı ile ortaya çıkabilir ve bunun sonucunda alınan yeni kararlar alarak maddi konularda hakkınız olanı alabilirsiniz. Merkür geri hareketi resmi evraklar anlaşmalar dikkat gerektiren konularda yeni bir başlangıç yapmamanız için uyarıyor sizleri.  Merkür geri hareketi süresince dikkat dağınıklığı ve genel öfke halini yaşayabilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık