Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

5 Nisan 2019 Yeni Ay Hangi Burçta?

5 NİSAN 2019 TÜRKİYE SAATİ İLE 11:50'de KOÇ BURCUNDA YENİ AY GERÇEKLEŞECEK

15 derece ile Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay'da, yıldızların öğretmeni Satürn'ün karesi zorlu bir görünüm yapsa da, yeni ay, şanslı sabit yıldız Alpheratz ile etkileşimde olacağından umut verici.

Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay şeref, servet, terfi, iyi arkadaşlar ve iş başarısı için fırsatlar sunuyor. Fakat Koç yeni ayının enerjisini doğru değerlendirmek için tüm korku, kendinden şüphe duyma ya da karamsarlıklarımızdan, sabır, azim ve sıkı çalışma ile üstesinden gelmemiz önem taşımakta.

Koç yeni ayı ile her hangi bir şeye yeni bir başlangıç yapmak, hayatlarımızda yeni bir sayfa açmak veya yeni bir proje başlatmak için mükemmel bir zaman dilimi. Ayrıca hayat yolumuzda ilerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıklarımızı, davranışlarımızı korku ve inançları sorgulayabilirsiniz.

5 Nisan’daki yeni ayın etkileri, 4 Mayıs’taki Yeni Ay’a kadar dört hafta sürecek. Yeni bir başlangıç yapmak ve yeni projelere başlamak için en iyi zaman bu yeni ayın ilk iki haftasında. Ay'ın bu aşaması 5 Nisan - 19 Nisan tarihleri arasında devam eder.

5 Nisan 2019 Koç Yeni ayındaki Satürn'ün konumu zorlu bir yön oluşturuyor, ancak bu etkinin dört derecenin üzerinde olması nedeniyle çok hafif bir etki diyebiliriz. Karamsar olmamak olumsuz kişilerin etkisi altında kalmamak önemli. Daha güçlü ve daha şanslı bir etki, Andromeda'nın başındaki parlak sabit yıldız Alpheratz'dan geliyor. Bu muhteşem sabit Yıldız Yeni Ay'ın karanlıkları aydınlatması açısından son derece etkili kılmakta. Alpheratz bağımsızlık, özgürlük, sevgi, zenginlik, onur ve keskin bir zeka verir. Aynı zamanda iyi ilişkiler ve popülerlik getiren uyumlu bir doğa ile ilişkilidir.

Alpheratz yeni ay konjonktürü onur, servet, terfi, başkalarından iyilik, azim, pek çok iyi arkadaş ve iş başarısı anlamına gelmekte. Popülerlik ve şöhret mümkündür, ancak yanlış işler ve ilişkiler yüzünden istenmeyen popülerlikler de söz konusu olabilir. Ekilen biçilmeye başlıyor.

Takımyıldız Andromeda ise düşünce, erdem, onur ve saflığı verir, ancak aynı zamanda ateşli tartışmalar korkularla savaşma ve kolayca cesaret kırılma eğilimine neden olabilir. Eş ya da sevgili ile duygusal bağı güçlendiren sevgi ve tutkuyu arttıran enerjileri harekete geçirir.

Alpheratz tarafından vaat edilen onur, terfi ya da mutlu evliliğe ulaşmadan önce aşılması gereken bazı testler ve zorluklar olabileceğini de vurgulamakta.

Eğer depresyondan, kendinden şüphe duymaktan, karamsarlıktan ya da düşük özgüven eksikliğinden mustaripseniz, Koç yeni Ay’ı Alpheratz konjonktürü cesaret kırmaya çalışan kişiler ile tartışmalara ve korkularla savaşmaya neden olabilir. Böyle bir durumun içindeyseniz  bu güçlü enerjiler altında korkularınızla yüzleşip ve onları bir kez olsun gerçekten yenmek için harika bir fırsata sahipsiniz.

Bu enerjiler altında iş aile ya da eğitim ile ilgili konularda bazı görev ve sorumlulukların sizi başarıdan alıkoyduğunu hissedebilirsiniz. Koç Yeni Ay’ı aynı zamanda karakterimizin ne kadar güçlü olduğunun da test edildiği bir sınav. Sorumluluklarınızı sabır, kararlılıkla ve güçlü bir iş ahlakı ile yerine getirmeye çalışın hakkınızı arayın ve BAŞARIN!

Koç Yeni Ayı ve Asteroit Vibilia,

“insanların yollarını kaybetmelerini engelleyen” Roma seyahatleri ve seyahat tanrıçası olarak adlandırılmıştır. Mitolojide.

Astrolojik olarak, Vibilia her tür seyahatle, özellikle de alışkanlıklarımız veya özellikle kişisel bağımlıklıklarımız bilinçaltımız  ile ilişkilidir.

Asteroid Vibilia ayrıca ruhunuzda aydınlanma, kendini anlama mutluluk ve memnuniyet kazanma manevi bir yolculuğu sembolize etmekte. 

Koç Yeni Ay'ı uyuyan ruhları uyandırıp sevgi ile şifalandırsın istiyorsak kendi yolunu şaşıranların bizi yolumuzdan etmesine izin vermeden ruhumuzu özgürleştirmeli ne istediğimize karar verip yaşamlarımızda yeni ve beyaz bir sayfa açmak için kararlı olmalı sevip sevilirken kaybetmeden kıymet bilip kıymet gördüklerimiz ile hayatlarımızda huzur kapıları aralayıp sahip olduklarımızı korumalı gücümüzü iyi olan ve kutsal saydıklarımız için kullanmalıyız.

Koç burcunda ki Yeni Ay, Alpheratz yıldızı ile yapacağı açı ile genel anlamda zenginlik, mutluluk ve başarı sunar. Fakat Satürn'ün karesi, çok denemeniz ve gerçekten istememizin önemini vurgulamakta. Bu yeni ayın başarısı uzun vadeli olacağından ne kadar kararlı ne kadar mücadeleci olursak o denli güçlü yansımaları hayatlarımızı taçlandıracaktır.

İş ve eğitim hayatlarımızda arkadaşlıklarımızda bizleri nelerin engellediğini fark edecek müdahale edip kendimize yeni yollar açabileceğiz. Ayrıca, Asteroid Vibilia iş ya da romantizm için gerçekleşecek sürpriz seyahatler getirebilir bizlere başarıya dönüş yolunda içsel bir yolculuğa yardım eden bu güçlü enerjileri iyi değerlendirmeniz dileği ile. 

NOT: Yeni Ay’ın burçlara etkileri için link: https://www.astrodeha.com/aylik-burc-yorumlari

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık