Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 Şubat 2018 Gökyüzünde Bugün

Ay Terazi burcunda ilerlerken bilmediğimizin farkına varmak gelişmek öğrenmek için bu enerjiyi doğru kullanabilirsek Merhamet ve Sevgi AŞK ruhlarımızın en saf haline erişmemiz için büyük fırsatları beraberinde getirebilir bizlere. Yeter’ki kinden nefretten ve tüm kötülüklerin anası KISKANÇLIK’tan ruhlarımızı arındırabilelim.

Buda’nın söyleminde ki gibi, Nefret ve öfke biriktirmek zehir içip karşısındakinin ölmesini beklemeye benzer. Öfke kontrolümüzü sağladığımız takdirde farkındalığımız doğrultusunda yeni başlangıçlar ve gücü doğru kullanabilme yetimiz her birimizi karanlıktan aydınlığa çıkarmak için yeterli olacaktır.

Bireysel olarak güçlü ve kararlı karaktere sahip olanlar bu zorlayıcı enerjileri pozitif yönde değerlendirerek güçlerine güç katabilir ve bu zorlu süreci doğru yöneterek önemli güçlü ortaklıklar, işbirlikleri, ile yenilemeler ya da yeniden değerlendirmeler le büyük ve mutluluk verici gelişmeler yaşayabiliriz.

Hava grubu İkizler Terazi ve Kovalar ise bu 2 gün boyunca karamsar ve bencil yaklaşımlarda bulunarak hatalar yapabilirler.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık