Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 - 10 Mart 2019 Haftalık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Haftaya pek çok şeye çeki düzen vermek için yerinde müdahaleler yapabilirsiniz. İşinizde küçük şeylerden mutlu olmaya başlayabilir var olan şartlarınızdan daha fazlasını elde etmeye çalışabilir ve yolunuza kararlılıkla devam edebilirsiniz. Hafta ortası, hayatınızdaki insanlar ile, ilişkilerinize daha fazla odaklanabilirsiniz ve ilişkilerinizde yakınlaşmaya, duygusal bağlarınızı güçlendirmeye yabalayabilir ve sorunlarınızın kaynağını daha iyi anlamak isteyebilirsiniz.

Finansal konularda ve iş hayatınızda haftanın ilerleyen günlerinde büyük fikirler bulabilir, olumlu bir bakış açısı kazanabilir ve genişleme planları ile başarılı girişimler gerçekleştirebilirsiniz. 6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

Enerjisi ile yeni deneyimlerle açık olmalısınız. Balık Yeni ayının enerjisi sizlere eğitim ve özel hayatınızda yeni kapılar açacak. Kırılan dökülen kalbinizi aşk ile iyileştirebilirsiniz. 9. evinizi etkileyecek Yeni Ay enerjisi ile seyahatler ve eğitim hayatınızda idealleriniz ulaşılmayacak gibi görünse de hayallerinizi gerçeğe çevirmek için mücadele edebilir kişisel vizyonlarınızı güçlendirecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise içinizde yaşanan fırtınaları artık kendinize saklamayacağınızın göstergesi şok edici kararlar alabilir kendiniz için doğru adımlar atarak sorunlu bir ilişkiyi bitirme kararı alabilirsiniz. Ya şimdi yeni fırsatlara sahip olursunuz, hedefleriniz hakkında iyi hissedebilir ve istediğiniz şey için daha fazla çalışır elde edersiniz ya da keşkelerinize yenilerini eklersiniz. Seçim sizin, eğitim uzun yolculuklar la ilgili sıkıntılar yada sürprizler söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda da aşk kavram değiştirecek sizler için alışkanlıkları bir yana bırakıp gerçek duygunun peşine yönelecek.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık