Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 - 10 Mart 2019 Haftalık Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzü haftaya güçlü etkiler ile başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. Emek verdiğiniz üzerinde çalıştığınız projeleriniz kabul görebilir ve beklentilerinizi gerçekleştirecek imkanlara kavuşabilirsiniz. Bu hafta finansal konular da da iyileşmeler söz konusu ödemelerinizin zamanında yapılması ile borçlarınızı ödeyip üzerinizden büyük bir yükü atabilirsiniz. Özellikle iş arayan ve uzun zamandır işsizlik problemi yaşayan Yaylar salı gününden itibaren şansınız dönüyor ve kalıcı bir iş imkanı ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Eğitim hayatınızda da başarılı olacağınız hafta boyu sizleri motive edecek ve ön planda olmayı azminiz ile gerçekleştirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise empati yaparak kararlar alacak ilişkinizi çıkmaza sokmak yerine emekle daha iyi hale getirmek için çaba gösterip karşılığını da aşk ile alacaksınız. Ailevi konularda yaşanan gerginlikler dargınlıklar da 6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. 

Yeni Ay enerjisi ile, fikir ayrılıklarından uzaklaşacak ortak değerlerde barış ve huzurun zaferi ile bağlarınızı güçlendirebileceksiniz. Bu enerji ile yeni bir ev alabilir kiralayabilir taşınabilir, gayrimenkul satın alabilir veya satabilir, aileyle vakit geçirerek onlarında desteği ile bu anlamda keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni aileyi ağırlar ya da baştan başlamak üzere bir şeyler başlatabilirsiniz. Bekar olanlar bu enerji ile yakınlarınız aracılığı ile tanıyacağınız biri ilk defa farklı duygular ile kendinizi bir ilişkiye ait hissetmenizi sağlayabilir. Bu şansı alışkanlıklarınız ile hırpalamadan iyi değerlendirmeniz faydanıza olacaktır.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık