Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 - 10 Mart 2019 Haftalık Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Bu hafta parlak zekanızı ortaya koymalı iş ve eğitim hayatınızda yeni fikirler üretmeli, aklınızda olanı paylaşmalısınız. Hafta boyunca sezgilerinize kalpten hissettiklerinizi dikkate almalı en çok keyif aldığınız iş ve eğitsel konulara odaklanmalısınız. İş hayatınızda girişimci davrandığınız takdirde şeytanın bacağını kıracak ve güçlenerek adınızdan söz ettirecek imkanı yakalayacaksınız.

Bu haftanın bir diğer getirisi de yeni iş fırsatları yeni bir çalışma projesi başlatabilir, yeni bir rutin oluşturabilir, yaşam biçiminizi geliştirebilir veya günlük hayatınızı daha keyifli hale getirecek değişimler gerçekleştirebilirsiniz.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu etki olumlu yönde sürprizler hazırlayabilir ve gerçek aşkı yaşayacağınız harika bir ilişki ile karşı karşıya bırakabilir sizleri. Evli ve ilişkisi devam eden Teraziler de yakınlarınızın sebep olduğu gerginliklerin sona ermesi ile ilişkinizde kaybolan heyecan ve ifade etmekten korkar hale geldiğiniz sevginizi daha yoğun ve güçlü şekilde birbirinize ifade eder hale gelebilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık