Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 - 10 Mart 2019 Haftalık Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Bu hafta hayatınızı daha iyi hale getirmenin yollarını düşünebilir ve haftanın başlangıcı olarak şu an sahip olduğunuz işinizi ilişkilerinizi daha iyi hale getirecek fırsatları keşfedebilirsiniz. Heyecan verici gelişmeler ile karşı karşıya olduğunuz enerjiler sizleri güçlü kılacak. Küçük şeylerden heyecanlanabilir yükselen enerjinizle hayranlık uyandırabilirsiniz çevrenizde.

Hafta ortasından itibaren finansal konular da ve iş hayatınızda, ilerleme kaydedebilir ve doğru yolu izlemek için uzun vadeli planların üzerinde çalışabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde rakipleriniz ile savaşabilir işinize istediğiniz zaman nasıl sahip çıktığınızı yaşayarak öğretebilirsiniz. Hafta boyu her şeyi kontrol altında tutmak için mücadele edebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde iş ve finansal konularda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine iş birlikleri ile odaklanabilirsiniz ve haftayı sezgisel ve yaratıcı enerjiler ile doğru değerlendirmenin sevincini yaşayarak tamamlayabilirsiniz.

Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinizden düşündüklerinizi de hissettiklerinizi de saklama eğilimi içinde olmamalı onunla iyi kötü her şeyi paylaşmalısınız. Bunu yaptığınız anda gölgeler huzursuzluklar kalkacak üzerinizden ve güven tazeleyerek ilişkinizi daha keyifli yaşar hale gelebileceksiniz. 6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. Hayalleriniz düşünceleriniz gerçekleşebilir. Ruhsal ve psikolojik sorunlarınızı alt edebilir  gizli düşmanlıklar besleyen kişilerin kimler olduğunu tespit edebilirsiniz. Balık Yeni ayının enerjisi ile inançlarınız heyecanlarınız sezgileriniz yükselecek ve kendi kendinizi hastalıklı düşüncelerinizden iyileştirecek gücü yakalayabileceksiniz.

 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık