Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 - 10 Mart 2019 Haftalık İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Haftanın başlangıcı ile birlikte, hayatınızdaki insanlara odaklanabilir ve ilişkilerinizde daha fazla çalışmak ve başkalarına verdiğiniz sözleri yerine getirmek için mücadele etmeye başlayabilirsiniz. Pazartesi günü iş ve eğitim hayatınızda olumlu enerjiler hakim dikkat çekebilir başvurularınızın olumlu değerlendirilmesi ile sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Haftanın ilerleyen günlerinde, önemli bir şey hakkında araştırma yapabilir ve pek çok önemli veriye ulaşarak hukuki konularda finansal alanlarda sizi yoran pek çok şeyin kaynağını öğrenerek gerekli müdahaleleri yaparak başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz. Bu sayede hedefleriniz için odaklı çalışmalar yapabilir iş birlikleri ile maddi olarak kaynaklarınızı arttırabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür'ün güçlü yansımaları ile  kariyer ve yaşam yolunuza ait konularda uzun vadeli planlarınıza yönelebilir, yeni hedefler ile yüksek bir noktaya gelmek için çalışabilirsiniz.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yeni Ay enerjisi kariyer ve özel hayatınızı fazlası ile etkileyecek enerjileri barındırmakta. Başkalarının söylediği ama kabul edemediğiniz iletişim becerilerinizi anlamanız için kendinizde fark etmediğiniz özelliklerinizi keşfedecek  yetenekleriniz sayesinde işinizle ilgili pek çok konuda daha popüler hale geleceksiniz. Hızlı çıkışınız bazı çevreleri rahatsız edebilir ve beklenmedik gerilimler yüzeye çıkabilir sözlü saldırılar ile muhatap olmak zorunda kalabilirsiniz. Pek çok dost bildiğiniz insanların maskelerinin düşmesi ile şeyin kontrol dışı olaylar deneyimleyebilir ve olgunlaşabilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık