Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 - 10 Mart 2019 Haftalık Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Gökyüzü bu hafta uyuyan ruhunuzu uyandıracak enerjiler ile dolu. Eski alışkanlıklarından kurtulmanın zamanı geldi, hayat yolunuzda iş te eşte eğitim de sıkışıp kaldınız mı, yalnız kalma korkusu ile sizi yoran kıran yok sayan insanlara bile bile katlanarak kendi özünüzü yok mu sayıyorsunuz? Bu sorulara cevabınız evet ve benzerleri ise kalıplarınızı alışkanlıklarınızı arkanızda bırakmanın prangalarınızdan kurtulmanın zamanıdır şimdi. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz değişimle başarıya ulaşacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

6 Mart saat 19:04 burcunuzda Yeniay gerçekleşecek ve heyecan verici, keşfedilmemiş yönlerinizi fark ederek hoşlanmadığınız pek çok şeye karşı tavrınızı da kararlarınızı da değiştirerek hayat pencerenizi başka alanlara açarak yenileneceksiniz. Çılgın yeni fikirlerin seli, iş ve özel hayatınızda heyecan verici gelişmeleri beraberinde getirebilir sizlere değerlendirebildiğiniz özün sesine kulak verebildiğiniz takdirde.

İş hayatınızda yurt dışı ile tahminlerinizden çok üst noktaya ulaşmaya başlayabilir ve zeki ve akıllı girişimleriniz ile başarılı olarak onca kayıptan sonra kazanmaya başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da aynı enerjiler söz konusu varlığınızı kendi çıkarları uğruna kullanan tek taraflı istekleri ile sizi bunaltan sizi size küstüren o zor insanla yollarınızı ayırabilir ama kısa ama uzun yolculuklar gerçekleştirerek ruhunuzu da kalbinizi de iyileştirip yeni insanlar tanıyarak aşka olan bakış açınızı değiştirebilir ve Balık Yeni Ay’ının enerjisi ile önümüzde ki 6 ay boyunca aşk hayatınızda kalıcı gerçek duygular ile ilerleyeceğiniz büyük bir aşkın içinde yer alabilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık