Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 - 10 Mart 2019 Haftalık Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Gökyüzü bu hafta hayatınıza güven ve istikrarlı enerjileri getirmekte. İş hayatınızda temponuz yükseliyor hakkınız olan pek çok konuda önemli gelişmeler yaşamaya başlıyorsunuz. Çarşamba gününden itibaren çok daha faal olabilir ve işinizi kazançlarınızı geliştirme arttırma yönünde  bir sürü yeni fikir bulabilir ve kısa vadeli planlar üzerinde isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli konu öfkenizi kontrol etmek ve başarınızı gölgelemek için sizi öfkelendirerek hataya sürükleme çabası içinde olan kişilere karşı mesafeli durmanız olmalı. Özel yaşamınızda ise evli Akrep’ler eş yada sevgilinizin kıymetini daha iyi anlayacağınız gelişmeler söz konusu olacak sizler için özellikle arkadaşlarınızdan kaynaklı sorunları anlayacak ve eşinize karşı size gösterdiği sabırdan dolayı minnettar kalacaksınız.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yeni Ay enerjisi ile aşk hayatınız ve çocuk ya da çocuklarınız ile ilişkiniz önem kazanıyor. Sorunları aşabilir gel gitler içinde içten içe yaşadığınız duyguları kalbinizden geçtiği gibi sözlerinize yansıtarak hayatınızın aşkı ile gönül bağınızı birleştirebilirsiniz. Ayrıca bir hobiniz profesyonel iş hayatına dönüşebilir iyi değerlendirmelisiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık