Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 - 10 Haziran Haftalık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Finansal konular ve mesleki gelişmeler ile ilgili gelişmelerin olabileceği bir haftadasınız. İş hayatınızda ilerleme kaydedecek daha iyi koşullara sahip olabileceksiniz vazgeçip mücadeleden vazgeçmediğiniz takdirde. Sağlık ile ilgili konularda sıkıntılarınız bu hafta azalmaya başlıyor fakat Aile büyüklerinizin sağlığı ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Özel yaşamınızda ise eşiniz ile  karşılıklı ego çatışmaları aranızda ki bağın bozulmasına neden olabilir. Bu hafta iş seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz.

Özel yaşamınız bir hayli önem kazanacak. Aşk hayatınız seçimleriniz ve cesaretinizle bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve sezgilerinizin sesini dinleyerek kararlar alın. Sizler özel yaşamınızda huzursuz olduğunuzda hayatınızın her alanına yansıtan ve adapte olmakta zorlanan duygusal insanlarsınız. Bunun bilinci ile hareket etmeyi başarmalısınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeç’ler uzun zamandır kilitli olan gönül kapınızı AŞK’ ile açacak o özel insanla karşılaşabilir huzur dolu bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

Sağlık: Hafta boyunca sağlığınız daha iyi enerjiler ile güç kazanacaktır. Diyet planınız varsa başlayarak olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık