Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 - 10 Haziran Haftalık Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Seyahatler bu hafta sizlere önemli bağlantılar ve faydalar sağlayabilir. Bu hafta kardeşleri ile sorunları olan Teraziler sorunları çözüme kavuşturabilirler ve istikrarı yakalayabilirler karşılıklı özveri olduğu takdirde. Bu hafta gayri menkul ve yatırımlar ile ilgili fırsatlar elde edebilirsiniz. Elinizi çabuk tutmalı fırsatları kazanca çevirebilirsiniz. Bu hafta iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınız arasında yaşanacak tartışmalarda taraf olmaktan uzak durun. Ektiklerini biçecek sizi de içine almaya çalıştıkları oyunlarının içine kendileri düşecekler. Siz işinize odaklanın ve başka bir şeyle ilgilenmeyin. Bu tavrınız takdir toplayacak ve işinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız. 

İş arayan ve iş hayatında uzun süredir problemler yaşayan Teraziler, iş bulabilir iş değişikliğine gidebilirler bu hafta. Özel yaşamınızda ise kendi kurguladığınız sorunları görmezden gelirseniz daha ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eş yada sevgilinizin yakın çevresinin ilişkinize verdiği emeği görmezden gelmemeli bu kişiler ile aranızda ki sorunları çözüme kavuşturabilmek için müdahale etmelisiniz. Bekar Teraziler aile bireyleri ve dostlarınız aracılığı ile tanışacağınız biri ile duygusal bir yakınlaşma yaşamınızda sürpriz gelişmeleri getirebilir sizlere.

Sağlık: Bu hafta ruhsal ve psikolojik sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir kontrol etmekte zorlandığınız öfke enerjinizi uzman bir hekim yardımı ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık