Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 - 10 Haziran Haftalık Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Bu hafta boyunca, Aile büyükleri ve akrabalarla ilgili konular gündeminize gelebilir geçmişte başınızı ağrıtan olayların daha da yorucu şekilde karşınıza çıkması ile zorlanabilirsiniz. Bu enerjiyi yapıcı yönde kullanmak için çabalamalısınız. Aksi takdirde sırların ya da sizin için özel olan konuların ortaya çıkması dallanıp budaklanması zorlukları tekrar tırmandırabilir. İş ve özel yaşamınız ile ilgi bir anlık öfke yanlış aktarılan sözlere itibar etmeniz yaşamınızda çok özel olan kişiler ile gerginliklere istenmeyen yol ayrımlarına neden olabilir. Aman dikkat DİPLOMASİ bu hafta size çok şey kazandırabilir. 

Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar çocuklar ile ilgili sorunları tek başınıza üstlenmenin zorlukları eş ile tartışmalara neden olurken, Bekar Kova’lar dostlarınız aracılığı ile ilgi duyduğunuz insanla bir araya gelerek karşılıklı duygu yoğunluğu ile keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günleri ile adapte olmakta ve hafıza ile ilgili zorluklar ile karşılaşabilir. Bildiğiniz konularda eleştirilme kaygısı ile kendinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Sizlere önerim sular tek yöne aksa dengeler olmazdı ilkesi ile hareket etmeli bildiklerinizi ifade edip öğrenmeye açık davranışlar içinde olmaya özen göstermelisiniz.

Sağlık: Bu hafta kilo ve cilt ile ilgili hassasiyetler insülin ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Stresten uzak kalmalı uyku saatinize özen göstermelisiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık