Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 - 10 Haziran Haftalık İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

İş hayatınızda yönetim kadrosundaki insanlar ayın başında size karşı gelebilir beklenmedik baskı ve eleştiriler ile karşılaşabilirsiniz. Yasal konular ile ilgili işler ve eğitimle ilgili konularda oldukça başarılı gelişmeler ay boyunca etkili olacaktır. Bu hadfta evlilik planlarınızla ilgili gecikmeler ve ertelemeler yaşayabilirsiniz. Evli olan İkizlerde eş ile ilgili sorunlar yaşayabilirler. Bu hafta çok fazla engel ve gecikme ile karşılaşabilirsiniz pek çok konuda. Haftanın ilerleyen günlerinde sağlığınızla ve iş hayatınızla ilgili yaşanacak yenilenmelerin güçlü bir dönemin müjdecisi sizler için…

Geçmişte yaşadığınız acı tatlı olayların farkındalığı ve değerlendirmesini adil bir şekilde yapabilmeniz kaydıyla… Kendinize dürüst davranıp yaşadığınız olumlu ve olumsuz olayların gerçek sebebini anlamaya çalışarak size yaşatılan olumsuzluklara nasıl tepkiler verdiğinizi adil bir şekilde değerlendirerek başarılı olabilirsiniz. İş arayan ve iş hayatında uzun süredir problemler yaşayan İkizler yeni bir iş bulabilir iş değişikliğine gidebilirsiniz.

Sağlık: Alerjik reaksiyonlar Cilt problemleri ve alerji sizi bu hafta rahatsız edebilir. Astım ciğerler ile ilgili hassasiyetlere dikkat etmelisiniz.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık