Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 - 10 Haziran Haftalık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Hafta başından itibaren ufak tefek gerginlikler söz konusu olsa da iş hayatınızda beklenmedik kaynaklar size iyi gelir getirebilir. Bu hafta gezegensel enerjiler içinizde ki gücün farkındalığına eriştirecek sizleri. Sıra dışı deneyimler ezberlerinizi bozdurup özün güzelliğini keşfetmenizi ve yenilenmenizi beraberinde getirebilir sizlere.  İşinizde transfer yada önemli bir değişim şansı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Resmi işleriniz yurt dışı eğitim ve iş hayatınızla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Başarı elde etmek için çok uğraşmanız gerekecek olsa da bunu başaracağınıza inandığınız takdirde her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Finansal konularda oldukça şanlısınız. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın. Ortaklıkları olan Boğa’lar ise finansal konularda bilginiz dışında gelişmeler olmaması adına kontrollü davranmalı tepkilerinizi açıkça ortaya koyarak hareket etmelisiniz. Ev değişikliği yerleşim değişikliği gibi konularda bu haftanın getirileri arasında. Özel yaşamınızda ise kangren olmuş ilişkiler sonlanabilir kendinize öz saygınızı yitirmeden doğru kararlar alabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğa’lar da bu hafta aşk hayatınızda hayal kırıklıkları benzer tekrarlar yaşamamak için yeni ilişkilere adım atmamalısınız.

Sağlık: Bu hafta sağlığınız güçlenmeye başlıyor. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için doğal beslenmeye ve uyku düzeninizi dengelemeye çalışmanız yararınıza olacaktır.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık