Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4- 10 Eylül 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere yansıyan enerjileri ile sizlere kendinizi baskı altında hissetmenize ve yaşadıklarınızla ilgili değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenmenizde zorluklara neden olabilir. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli davranmalı ve ani kararlar vermeden Her ne olursa olsun mücadele etmeli her zorluktan sonra bir kolaylık olacağının mutlak bilinci ile hareket etmelisiniz. Haftanın ilerleyen günleri ile kendinizi kontrol altında tutabilirseniz her şey sizler için daha iyi gelişecektir. Kazançlar ile ilgili konularda da harcamaları dikkat etmelisiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Koç’lar da başkaları için yaşamayı bir tarafa bırakıp özgür iradenizi ortaya koyabilmiş olmanız eşinizle ilişkinize farklı bir boyut kazandırıp beraberliğinizi her iki taraf içinde çok daha iyi bir hale getirecek siz yeter ki isteyin ve beraberliğinize sahip çıkın!. Bitmesi gereken sorunlu ilişkiler çıkıp gidecek hayatınızdan.

6 Eylül 2017 saat 10:03 Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Balık burcunda gerçekleşen Dolunay enerjisi ile var olan ilişkilerinizi adil bir şekilde gözden geçirebilir yüreğinizden gelen sesi duymayı başarabilir doğru kararlar alarak arkadaşlık iş ve duygusal konularda istikrarı sağlayabilir kim dost kim düşman ayırt etmeyi başarabilirsiniz. Dolunay sizleri ruhsal hesaplaşmalarınızdan arındıracak gizli ve açık düşmanlarınızın farkına vararak tedbirli olmanızı sağlayarak öfke ve zararlı alışkanlıklarınızdan uzaklaştıracak sizleri. Dolunay enerjisi ile, İş hayatınızda riskli davranışlar anlık kararlar kayıplara ve ortaklıkların bozulmasına neden olabilir. İyice araştırıp düşünmeden kararlar almamalı ve kendi fikirlerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı davranmamalısınız. Özel yaşamınızda da öfkeli davranışlar ve kıskançlıklardan uzak durmalısınız.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

Bu hafta yaşadıklarınızı derin bir analizden geçirebilir gecikmeleri tekrarları düşünerek sorunların gerçek kaynağını tespit edebilirsiniz. Üst üste gelen yorgunluklardan sonra yaşadıklarınıza sebep olan şeyleri net bir şekilde anlayabilmiş olmanız sizleri daha farklı bakış açıları ile geliştirecek. Finansal konularda yatırımlar ortaklaşa işlerde dikkatli olmalı ani kararlar duygusal yaklaşımlar la iş birliklerinde bulunmamalısınız. Aksi halde engeller yaşanabilir haksızlığa uğrayabilirsiniz. Artık iş hayatınızda iyi niyeti bir yana bırakıp profesyonel düşünmenin zamanı geldi. Aşk hayatınızda da keyifli etkiler söz konusu. Karşılıklı yapılan hataların farkına varılması iletişime verilen önem sorunlu bir ilişkinin yeniden hayat bulmasını sağlayabilir.

6 Eylül 2017 saat 10:03 Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Balık Dolunayı ile sosyal ilişkileriniz başta olmak üzere iş ve eğitim hayatınızda yapmanız gerekenleri ertelemeden planlayın ve harekete geçin. Bekar ve ilişkisi olmayan kısa süre önce ayrılık yaşayan Boğa’lar dostlarınız aracılığı ile barışmalar ile ilişkinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarını arkanızda bırakmalı takıntılarınızın korkularınızın sizi güzelliklerden alı koymasına izin vermemelisiniz Beraberliği devam eden Boğa’lar ise söz nişan gibi kararlar alıp aile bireylerinin de desteği ile evliliğe ilk adımı atabilirsiniz

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

Uzun zamandır yüzleşmekten çekindiğiniz konular ile ilgilenebilir ilişkilerinizi işinizi hayatınızda gereğinden fazla değer verdiğiniz kişilerin sizi ne kadar yorduğunu daha derinden anlayarak ilişkilerinizi yeniden yapılandırmak ve sonlandırmak için sağlıklı kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda da özel hayatınızda da güvende ve mutlu hissetme arzunuz yükselirken alacağınız kararların üzerinde titizlikle durmalı. Hayatı ne hızlı yaşayarak kendinizi yormalı nede başkalarının sorunlarına takılıp kalarak gerisinde kalmalısınız. Kısacası rotanızı kendi arzu ve isteklerinizi daha iyi hale getirmek için yönlendirmeniz gereken bir süreçtesiniz.

6 Eylül 2017 saat 10:03 Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Maddi manevi yaşanan hayal kırıklıkları üzüntüler yerini berekete ve huzura bırakacak. Sizlere önerim Balık Dolunayının sizlere yansıyan güçlü enerjisini sonuna kadar değerlendirin ve iç sesinizin size fısıldadığı her şeyi can kulağı ile dinleyerek hareket edin. İş hayatınızda önemli fırsatlarla karşılaşabilir kısa sure içinde girişimlerinizin kabul görmesi ile kazançlarınızı sürekli hale dönüştürecek imkanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Evli İkizler eşinizden gelecek sürprizlerle aşk hayatınız renklenebilir.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

Gökyüzü bu hafta iş aile ve arkadaşlık ilişkilerinizde sabırsız yaklaşımlarda bulunmamanız için uyarıyor sizleri. Küçük şeyleri büyütmemelisiniz. Aksi takdirde davranışlarınızda ki gerginlik hiç te hoş olmayan sonuçlar doğurabilir. İletişimin temsilcisi Merkür’ün Başak burcunda ki geri hareketinin yansıması ile öfke ile iş ve özel yaşamınızda kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin. Anlık kızgınlıklar ile sarf edeceğiniz sözler fazlası ile başınızı ağrıtabilir söylediklerinizin altından kalkamayabilirsiniz. DİKKATLİ olun. Bekar Yengeç’ler sizlerde bu hafta eski eş yada sevgilinize duyduğunuz özlemle harekete geçmek isteyebilir tam kapandı dediğiniz yaralarınızı kendi seçimleriniz yüzünden kanatabilirsiniz. Geçmiş ve gelecek üzerine düşüncelere dalabilir hatalarınızın olumlu yaklaşımlarınızın artı ve eksilerini adil bir şekilde değerlendirerek doğru kararlar alabilirsiniz.

6 Eylül 2017 saat 10:03 Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Balık Dolunayı ile, Sağlık sorunları olan Yengeç’ler fiziksel rahatsızlıklarınızı önemsemeli ve sağlığınız ile ilgili konularda ne çok evham yapmalı ne de ihmalkar davranmamalısınız. İş ve özel yaşamınızda başarılı bir süreç sizleri karşılamakta kendinize güvenin başkalarına değil. Birileri ile kendinizi kıyaslamaktan başkalarının da kıyaslamalarına izin vermekten uzak durmalısınız artık.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

Bu hafta içinde yurt dışı eğitim iş ve seyahatleriniz de problemler yaşanabilir. Kişisel güvenliğinizle ilgili konular da da özellik ile telefon bilgisayar gibi kişisel eşyalarınız konusunda dikkatli olmalı özel eşyalarınıza sahip çıkmalısınız. Aşk hayatınızda yeni bir ilişkiye adım attıysanız karşınızda ki kişinin gerçek niyetini anlayamadan ona gereğinden fazla değer gösterip güven duymanın pişmanlığını yaşayarak öğrenebilirsiniz. Bir başka aşkın kırgınlığı ile yanlış seçimlerin zararını görmek istemiyorsanız dikkatli davranmalısınız. Ayrıca hafta sonuna doğru omurilikle ilgili bir sorunuz varsa mutlaka bir hekime danışarak hareket etmelisiniz. Bu anlamda ağrıları önemsemezseniz haftanın ilerleyen zamanlarında daha ciddi sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

6 Eylül 2017 saat 10:03 Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Balık Dolunayı ile emek verdiğiniz inandığınız projelerinizin emeğinizin karşılığını almak için biraz daha fazla gayret göstermeli mücadele etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkiniz ile ilgili doğru kararlar almak için sezgilerinize güvenmeli ve hissettiklerinizi sınırlamadan kararlar almalısınız.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,

Geçmişle ilgili yarım kalmış işler hukuki ve finansal konular aynı zamanda sorunlu ilişkiler hafta boyunca gündeminize çözüm üretmeniz için fırsatlar olarak yansıyabilir ve yeni başlangıçlar ile telafiler kazanımlar elde edebilirsiniz. Özellikle olaylı bir şekilde ayrıldığınız işiniz ya da sevgiliniz ile ilgili gelişmeler yaşanabilir dikkatli adımlar atmalı vaatlere değil gerçeklere odaklanarak kararlar almalısınız. Evli Başak’lar bu hafta eşinizin finansal durumu ile ilgili onun yakınlarının bilgi arayışının kaynağı siz olmamalısınız ki eşiniz herkesin gerçek niyetini anlasın ve sizin dürüstlüğünüzü test etmenin yersiz olduğuna idrak etsin. Haksızlığa uğradığınız her konuda ADALET sizden yana.

6 Eylül 2017 saat 10:03 karşıt burcunuz Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Balık Dolunayı ile geçmişle ilgili konulara takılıp kalmamalı hayatınızı yapılandırdığınız günlerde ilerlerken sürekli arkanıza bakıp yapmanız gerekenlerden uzaklaşmamalısınız. Üzülmek istemiyorsanız geçmişiniz ile barışın ve gelen günleri pozitif şekilde değerlendirip sizi yoran olaylardan kişilerden kendi kararlarınızla uzaklaşın. Balık Dolunayı ile iş ve eğitim hayatınızla ilgili beklediğiniz bir olay istediğiniz gibi gerçekleşebilir.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Bu hafta boyunca yeni başlangıçlar yapmamaya dikkat etmeli. Tam anlamı ile araştırmadan hiç bir resmi evrak anlaşma sözleşme gibi belgenin altına imza atmamalısınız. Hafta boyu gizli düşmanlarınızı ortaya çıkarabilir ve bunun getirdiği sorunlarla uğraşırken yakalayacağınız pek çok ayrıntı sayesinde aleyhinize yaşanan konuları lehe çevirecek imkanı elde edebilirsiniz. Kronik sağlık sorunları olan Terazi’ler bu dönem sağlığınız hassasiyet kazanmakta. Evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler ilişkinizde yaşanan sorunları görmezden gelmeyin eşinizle iletişime önem verin kariyeriniz iş hayatınızla ilgili konularda da değişim sürecinin içinde yerinizi almaya başlıyorsunuz. İş hayatınızda rahatsızlık duyduğunuz haksızlığa uğradığınız finansal bir durum hafta sonuna doğru lehinize dönebilir. Aşk hayatınızda ise arkadaşlarınız la ilişkileriniz özel hayatınızda krizlere sevdiğiniz insanla gerginliklere neden olabilir.

20 Eylül 2017 saat 08:30 Balık burcunda burcun’ da Dolunay gerçekleşecek.

Balık Dolunayı ile hayatınızın pek çok noktasında değişim enerjisine ayak uydurun ve yeni teklifleri değerlendirip hayata geçirmek için elinizi çabuk tutun. Aşk hayatınızda hastalıklı bir hal almış sizi size yabancılaştıran umutlarınızı hayal kırıklıklarına döndüren ilişkiniz bir anda karşı tarafın isteği ile bitebilir. Bu bitiş doğru insana yaklaştıracak sizleri.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

Bu hafta isyankar bir tutum içinde olmamalı sorunların çözülmesi gerektiğinin bilinci ile akılcı yaklaşımlar içinde olmalısınız. Özel yaşamınızda evli Akrep’ler sorunlu bir ilişkiniz varsa şiddetli tartışmalar hakaret varan kırıcı sözler duyabilirsiniz eşinizden. Sakin olun ve onun bu tepkileri vermesinin sizin duyarsızlıklarınızın bir yansıması olduğu gerçeğinin bilinci ile hareket edin. Bu hafta Hukuksal konularda resmi dairelerle ilgili sorunlar ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olmalı sorunlardan kaçmak yerine çözüm odaklı bir yol almalısınız. Bekar Akrepler gökyüzü bu hafta yeni bir ilişkiye başlamak içinde aceleci olmamanız için uyarıyor sizleri.

6 Eylül 2017 saat 10:03 Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Balık Dolunayı ile yaşadığınız hemen her şeyi sorgulayabilir hatalarınızın farkına varabilirsiniz. Fakat bir takım şeyleri eski haline getirmeye gücünüz yetmeyebilir. Sabırlı olmalı çözüm için keşke dememek adına bir adım atmalısınız iç dünyanıza yönelin ve kalbinizde bastırdığınız duyguları ifade edecek gücü ortaya koyarak ilerleyin.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

Çözümlenmemiş bir konunun iç yüzü ortaya çıkabilir bunlar olumlu da olabilir olumsuz da fakat nasıl ilerleteceğinizi sakinlikle diplomasi ile siz yönlendirmelisiniz. İş hayatınız ve birlikte çalıştığınız insanlar ilgili şüphe ve kuşku duyabilir ön yargılı davranışlar içine girerek tartışmaları başlatan taraf olabilirsiniz. Dikkatli olun öfke sizleri adil çizginizden çıkartmasın. Bu hafta ilkeniz kalbinizde ki ağırlıkları arındırmak olmalı kendinizle ruhunuzun derinliğinde yer etmiş gerçeklerinizle yüzleştiğiniz an hayatınızda yeni bir sayfa açar karanlıktan aydınlığa yürüyebilirsiniz. Bunu başarırsanız iş ve aile hayatınızda yükünü taşıdığınız pek çok ağırlık kalkacak üzerinizden ve siz hayat yolunda sakinlikle güzellikler ile kararlılıkla bu yolda ilerleyebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize güvenmeli ilk esen rüzgarın sizi savuramayacağının farkına varabilmelisiniz.

6 Eylül 2017 saat 10:03 Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Balık Dolunayı ile bilinmeyene karşı merakınız sizi farklı alanlarda çalışmalar yapmaya yöneltebilir ve güçlü sezgilerinizi yaşamınız bir parçası haline getirebilirsiniz. Kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeden hareket etmeniz kendinizle baş başa kalarak isteklerinizi belirleyerek bunun üzerinde planlamalarda bulunmanız oldukça önem taşımakta. Balık Dolunayı ile finansal anlamda da şanslı etkiler söz konusu zam yada terfi alabilir beklenmedik gelirler elde ederek biriken borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise; Güçlü kendinden emin yanında güven duyacağınız o özel insan karşınıza hiç beklemediğiniz bir şekilde çıkabilir.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

Gökyüzünün bu hukuksal sorunlar ile ilgili aleyhinize gelişecek olaylara hazırlıklı olmanız ve bu anlamda her işinizin takipçisi olmanızın gerekli olduğuna dikkat çekmekte. Gözünüzü dört açın ve öncelik sıralamanızı iyi belirleyerek hareket edin. Kendi yakınlarınızdan kaynaklı sorunları görmezden gelmek yerine görmeli ve hiç kimsenin sizi maddi manevi oyuna getirmesine izin vermemelisiniz. Aşk ve evlilik hayatınızda sakin tavrınız sevgi dolu yaklaşımlarınız eşinizle ilişkinizi çok daha özel kılacak birlikte geçirilen zamanın kıymetini daha iyi anlayacaksınız.

6 Eylül 2017 saat 10:03 Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Balık Dolunayı ile birlikte ruhunuza yönelin özel ve değerli olduğunuzun farkına varın ve he şeyden önce kendinizi sevin değer verin. Dolunay enerjisi ile iş ve eğitim hayatınızda da olumlu gelişmeler söz konusu. Yüzünüze gülen fırsatı yeteneklerinizle zenginliğe çevirmek için harekete geçin. Aşk hayatınızda ise yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Evli Oğlak’lar bu dönemde eşten gelecek destekle hayalini kurduğunuz ev yada arabanın sahibi olabilirsiniz.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,

Bu hafta parasal yatırımlarda beklenmedik kayıplar yaşayabilirsiniz bilmediğiniz işlerden ortak projelerden uzak durmanız yararınıza olacaktır. Yeni iş iş değişikliği gibi konularda maddi zararlar ve hukuki sorunlar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda Evli Kovalar eşiniz iş ve yakınları yüzünden gerginlikler ile karşılaşabilirsiniz. Eşiniz işten ayrılabilir mesai arkadaşlarının birinin yaptığı yanlışlardan sorumlu tutularak zorluklar deneyimleyebilir. Bu hafta boyu araç başta olmak üzere kesici delici mutfak eşyaları ya da işiniz gereği kullanmak zorunda olduğunuz alet edevatı temkinli kullanın ve dikkat dağıtacak her türlü davranıştan uzak durmalısınız.

6 Eylül 2017 saat 10:03 Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Balık Dolunayı ile uzun zamandır tahsil edebilmek için çabaladığınız yüklü bir paranın gelmesi ile iş hayatınızda ki krizleri atlatabilir biriken borçlarınızı ödeyerek düzlüğe çıkabilirsiniz. Yeni bir işe girebilir işinizi daha farklı bir sektörde yeniden yapılandırma imkanına kavuşabilirsiniz. Kontrollü davranın ve kararlarınız konusunda her zamankinden özenli davranın. Özel yaşamınızda evli Kova’lar eşinizden uzaklaşmak yerine ona yakınlaşmalı ve farklı arayışlar içine girmemelisiniz.. Gizli ilişkiler hızla başlayıp hızla biten birliktelikler geri dönüşü olmayan bir yola girmenize neden olabilir dikkatli davranın.

 

Balık Burcu

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

Bu hafta iş değişikliği iş başvuru yapmayı düşünüyorsanız beklemede kalmalısınız. Boşa kürek çekmek istemiyorsanız dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise bekar Balık’lar yeni bir ilişkiye adım atabilir yarım kalan bir aşk hikayesinin küllerinden yeniden doğması ile kaybettiğiniz güzelliklerin içinde yer alabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günleri ile Hukuk ve Finansal konularda da şanslı enerjiler söz konusu.

6 Eylül 2017 saat 10:03 Burcunuzda Dolunay gerçekleşecek.

Burcunuzda gerçekleşen Dolunay enerjisi ile d genel bir isteksizlik hali ile her şeyden uzaklaşmak isteyebilir iç dünyanızda yaşadığınız duygusal patlamalar sonucu sizi gerçekten seven ve yanınızda olan insanlara kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz. Sizlere tavsiyem Dolunay ve takip eden bir kaç gün boyunca kendinize zaman ayırın şikayetçi olduğunuz konu ve kişilere karşı neler yapabilirim sorusunun cevabını aramalı negatif düşünce ve kişilerden uzaklaşıp pozitif olana odaklanmalısınız. Bu günler de ortak girişimlerden ve ticari faaliyetlerden uzak durmanız yararınıza olacaktır.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık