Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

30 Ağustos 2019 Cuma günü Başak Burcunda Yeni Ay Gerçekleşecek

30 Ağustos 2019, Cuma günü BAŞAK Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Güç, cesaret ve cinsellik ile ilişkilendirilen Mars ta bu yeni ay da etkili konumda Güzelliklerin aşkın temsilcisi Venüs de Mars'ın agresif yönünü dengelemek için etkili konumda tutkulu arzularınızla iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza yardımcı olan özel enerjiler. 30 Ağustos 2019 BAŞAK Yeni Ayı yeni bir şeylere başlamak yenilenmek enerjilerimizi  enerjilendirmek için çok uzun zamandaki en iyi aydır. Özellikle romantizm için iyidir, böylece gerçek ruh eşinizi bulabilir veya bir evliliği canlandırabilirsiniz. Uranüs'ün iyi yönündeki yeni ay, heyecan ve olumlu bir değişim katar.

Yeni Ay Anlamı

Yeni bir ay bir döngünün sonunu ve yeni bir 28 günlük döngünün başlangıcını temsil eder. Güneş konjonktürü Ay canlandırıcı bir enerji ve inisiyatif patlaması verir. Bu yüzden yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir sayfa açmak veya yeni bir proje başlatmak için mükemmel bir zaman. Ayrıca ilerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıkları, davranışları ve inançları sorgulayabilirsiniz.

Başak Yeni Ay’ı tek başına çok güçlü bir ay evresi oluşturmakta. Başak yeni ayında Mars gücü yönetmekte. Mars, genellikle saldırgan, mücadele ve yıkıcı olan malefik bir gezegen olarak kabul edilir. Fakat Venüs'ün sevgi dolu etkisi ve Merkür'ün iletişimsel etkisi nedeniyle sevgi dolu bir yeni ay bizleri karşılıyor.  Ayrıca, yeni ayın en güçlü yönü değişimin pozitif olması, Şimdi güzelliklere hoş geldiniz diyelim ve değişikliği ve heyecan ile karşılayalım. Gökyüzü güvenli bir şekilde kullanılması gereken bol miktarda enerji ve inisiyatif getiriyor bizlere.  Özellikle Başak burçları aşırı kaygı ve kontrol altında tutma çabası, kontrolsüz ve yıkıcı bir şekilde başkalarını inciterek iş ve özel hayatınızda ciddi sorunlara yol açablilir. Bu enerjileri pozitif yönde değerlendirmek için dikkatli olmalısınız.

Neyse ki, Venüs, Mars saldırganlığını tutku ve yaratıcılığa dönüştürürken, sevgi ve sabır açısından da motive edici. Merkürbizleri  harekete geçmeden önce düşünmemize yardım eder ve sözlerimiz üzerinden herhangi bir öfkeyi ifade etmemize yardımcı olur. Bu enerjiler altında entelektüel yaratıcılık, keskin zekâ ve tartışma becerisi yükselecektir. Tıp bilim ve sanatta pek çok ilke tanıklık edebiliriz bu enerjiler altında.

Başak Yeni Ayı  sosyal çevrenizi genişletmek için mükemmel bir zamandır. Güvenilir bir sezgi ve içgörü kişisel farkındalığı arttıracak, yaratıcı buluşlara ve yeni keşiflere yol  açacaktır.

Mars ve  Uranüs enerjisi , Pek çok konuda macera, merak ve inisiyatif duygusu getiriyor. Cesur davranıuşlar kısıtlamalardan veya sıkıcı rutinlerden kurtulabilir pek çoğumuzu. Risk almak, yeni etkinlikler, duygular ve ilişkiler yaşamak için eşsiz fırsatlar söz konusu. 
İçgüdülerinizi takip edin ve değişiklik yapma ve yeni projeler başlatma konusunda kendinizden emin olun. Aşk hayatınız artan cinsel dürtü, fiziksel çekicilik ilişkilere heyecan katacak etkiler arasında. 

Başak Yeni ayı ile kendinizi daha önce hiç olmadığı gibi ifade etmenizi daha da kolaylaştırır. Gerçek dünyaya güvenle kendiniz gösterebilir ve neye değer verdiğinizi, neyi sevdiğinizi ve gerçekten ne istediğinizi söyleyebilirsiniz. Yeni ay Ağustos 2019, değişiklik yapmak ve yeni bir şey başlatmak için mükemmel. Sezginizi takip edin ve kendinize güvenerek karanlıklardan çıkın. Gerçekten ne istediğine karar verin ve ilerleyin. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık