Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

3 Haziran 2021 Gökyüzü Enerjileri

3 Haziran'da bir hafta içinde gerçekleşen ikinci Venüs üçgen açısı hayatınıza daha fazla güzellik getiriyor. Bu kez, aşk gezegeni Venüs ile bir araya gelen Jüpiter, son derece iyi hissettiren bir günü müjdeliyor bizlere. Venüs Jüpiter ile üçgen açı yaptığında havada büyük bir mutluluk, sevgi ve iyimserlik olacak.

Venüs Jüpiter Geçişi

Bu geçiş belki de Merkür  R durağan gidişinin tersi  bir gökyüzü olayıdır, çünkü muhtemelen geçiş için en çok sabırsızlıkla beklenendir. Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, bu geçiş özellikle heyecan verici olacaktır çünkü sizi daha çekici göstermekle kalmaz, aynı zamanda kendinizin sevecen ve duygusal yanıyla bağlantı kurmanıza da olanak tanır.

İlişkinizde herhangi bir stres varsa, onu onarmak ve köprüler kurmak için iyi bir gün. Birçok ilişkide nasıl mutlu ve gösterişsiz olunacağını unutabilirsiniz ve bugün ilişkinizde mutlu olmanın ne demek olduğunu hatırlamanıza sağlayak gökyüzü.

Doğum haritanızda Venüs üçgen Jüpiter varsa, bu astrolojide sahip olabileceğiniz en iyi yönlerden biridir. Bu yön, rahat bir hayatınız olacağı ve aşk hayatınızın genel olarak mutlu olacağı anlamına gelir.

Sevgi ve şefkati kolayca gösterebilirsiniz, bu da mutlu ve kalıcı ilişkiler kurmanıza yardımcı olur. Ancak bunun nedeni genellikle kendinizi sevme ve saygı duyma yeteneğiniz olmasıdır.

Heyecan verici maceracı ve yaratıcı kişiliğiniz sizi başkaları için son derece ilginç kılıyor. Dinamiksiniz ve ortak bir hedef görürseniz başkalarıyla iyi çalışabilirsiniz. Çok güçlü değilsiniz ve sadece devralmayacaksınız, ancak büyük ölçüde katkıda bulunacaksınız ve insanlar bu yolda fikirlerinizi destekleyecek.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık